• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Bursa Yıldırım Kombi Servisi

Bursa Yıldırım ilçesinde ikamet etmekte olan tüm kombi kullanıcılarına istediği hizmeti yıllardır sunmakta olan firmamızı tercih etmeye devam ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunarız. Amacımız her şeyden önce kaliteden ve memnuniyetten mahrum kalan tüketicilerimizin yüzünü güldürebilmektir. Bu sebeple her zaman Yıldırım Kombi Servisi olarak sektörümüzde üzerimize düşen görevleri vaktinde yerine getirmiş bulunmaktayız. Her zaman için de var olarak sizlere her konuda yardımcı olabilme sözü vermekteyiz.

Yıldırım Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

 • Kombilerin senede bir kez ihtiyacı olan bakımları
 • Kombilerde oluşan arıza durumu ne olursa olsun kesin ve kalıcı çözümü
 • Kombi tesisatının temizlenmesi
 • Kombiyi şebeke voltajındaki dalgalanmalardan koruyabilmek için kullanılması gereken kombi regülatörü hizmeti
 • Kombi ve doğalgaz kullanılan konutlarda gaz kaçaklarının tespit edilmesini sağlayan gaz alarm cihazı hizmeti
 • Kombi konusunda merak edilen soruların yanıtlanması, arızalara telefondan yapılması gerekenler hakkında destek sunulması gibi hizmetleri sunmaktadır.

Kombi konusunda ihtiyacınız olan işlem ya da uygulama ne olursa olsun bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kombi Kullanımında İhtiyaç Olan Ekstra Cihazlar ve Görevleri

 • Oda Termostatı Kombi marka model ve çeşidine göre farklı olabilen, kombiye bağlantısı yapılarak bir odaya monte edilen, odanın sıcaklığının kontrol edilmesini sağlayan ve oda ısısını sabit tutabilen, kombiyi sürekli çalıştırmayarak tasarrufun yaşanmasını sağlayan cihazdır.
 • Termostatik Vana Kombi ve kalorifer sisteminde kaloriferin vanası yerine takılan, takıldığı peteğin ısısı kullanıcı tarafından isteğe bağlı ayarlanabilen, en uzakta kalan peteğin bile iyi şekilde ısınmasına yardımcı olan, kullanımda tasarruf yaşattıran bir cihazdır.
 • Gaz Alarm Cihazı Doğalgaz kullanılan her konutta gaz kaçaklarını tespit etme ve kullanıcısını gaz kaçağı olduğuna dair uyarmakta olan cihazdır. Bağlantısı ve kullanımı çok basittir. Doğalgazın olduğu her konutta ve ortamda kullanılması önerilmektedir.
 • Kombi Regülatörü: Şebeke elektriğinde meydana gelen dalgalanmalar sonucunda kombinin yüksek ya da düşük gelen voltaj sebebi ile arızalanmasının önüne geçen bir cihazdır. Kombiye gelen voltajı sabit tutar ve genelde karşılaşılan elektronik kart sorunlarının önüne geçer.

Bu ürünleri kullanmanız can ve mal güvenliğiniz açısından önemlidir ve tavsiye edilmektedir. Ürünler hakkında hizmet sunan firmamızı arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yıldırım İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

152  Evler – 75. Yıl – Akçağlayan – Anadolu – Arabayatağı – Bağlaraltı – Balaban – Baruthane – Beyazıt – Cumalıkızık – Çınarönü – Davutdede – Davutkadı – Değirmenlikızık – Değirmenönü – Demetevler – Duaçınarı – Eğitim – Emirsultan – Erikli – Ertuğrulgazi – Esenevler – Fidyekızık – Güllük – Hacıseyfettin – Hacivat – Hamamlıkızık – Hocataşkın – İsabey – Kaplıkaya – Karaağaç – Karamazak – Karapınar – Kazım Karabekir – Kurtoğlu – Maltepe – Mehmetakifersoy – Mevlana – Meydancık – Millet – Mimasinan – Mollaarap – Musababa – Namazgah – Ortabağlar – Piremir – Samanlı – Selçukbey – Selimzade – Sıracevizler – Sinandede – Siteler – Şirinevler – Şükraniye – Teferrüç – Ulus – Umurbey – Vakıf – Vatan – Yavuzselim – Yediselviler – Yenimahalle – Yeşil – Yeşilyayla – Yıldırım – Yiğitler – Yunusemre – Zeyniler – Zümrütevler

Yıldırım ilçesinde Yıldırım Baymak Servisi, Yıldırım Vaillant Servisi, Yıldırım Demirdöküm Servisi, Yıldırım Eca Servisi, Yıldırım Ferroli Servisi, Yıldırım Viessmann Servisi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi adı geçen markalarla bağlantılı değil tamamen bağlantısız özel servis olarak gerçekleştirmekteyiz. Yetkili servis konumunda değiliz ve kullanıcılarımızın tamamen isteği ve onayı ile özel servis hizmeti sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara