• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi adı altında sürdürdüğümüz hizmetlerimizde önemsediğimiz konu tüketicilerimiz ve onların mağduriyetine son vermektir. Kombilerde bazen hiç umulmadık vakitlerde meydana gelen arızalar kullanıcılarının zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. Bizler de bu zor zamanlarında kullanıcılarımıza destek olabilmek için var olduğumuzu bilmelerini isteriz.

Ümraniye Kombi Servisi nden Hizmet Aldınız mı?

Firmamız sağladığı her bir hizmetinde kullanıcılarını mağdur etmemeye aksine memnun etmeye odaklanır. Çalışmalarını uzman ekibi ile sunar ve daha öncesinde hiçbir firmadan almadığınız kaliteyi huzurlarınıza kadar getirir. Sorunlarınızla yakından ilgilenir, her zaman sizlere her konuda yardımcı olur. Beklentiniz olan hizmeti almanızı sağlar ve bu sebeple de varlığını sektöründe devam ettirir.

  • Kombiniz arızalandığında, kombinizin bakım vakti geldiğinde, tesisatınızın temizlenmesi gerektiğinde ve buna benzer daha birçok servis ihtiyacınızda bizi arayabilirsiniz.

Unutmayın ki en yakınlarınızda sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazır bir vaziyette bekliyor olacağız…

Kombi Bakımını Kullanıcı Yapabilir mi?

Kombi dediğimiz ürün unutulmamalıdır ki doğalgaz elektrik ve su ile çalışır. Bu ürüne yapılacak olan her tür yanlış ya da eksik uygulama can ve mal güvenliği açısından tehlike demektir. Bu yüzden önerimiz işlemi yapmamanız işlem için uzmanından yardım almanızdır. Kombinizin dış yüzey temizliğini zarar vermeyecek ürünler ile kendiniz de yapabilirsiniz. Söz konusu periyodik bakımları ise işlemi kombiye hakim olsanız dahi yapmamanızı ve işlem konusunda muhakkak uzman yardımı almanızı öneriyoruz.

Ümraniye İlçesinde Hizmette Olduğumuz Yerler

Adem Yavuz – Altınşehir – Armağan Evler – Aşağı Dudullu – Atakent – Atatürk – Cemil Meriç – Çakmak – Çamlık – Dumlupınar – Elmalıkent – Esenevler – Esenkent – Esenşehir – Fatih Sultan Mehmet – Hekimbaşı – Huzur – Ihlamurkuyu – İnkılap – İstiklal – Kazım Karabekir – Madenler – Mehmet Akif – Namık Kemal – Necip Fazıl – Parseller – Saray – Site – Şerifali – Tantavi – Tatlısu – Tepeüstü – Topağacı – Yaman Evler – Yukarı Dudullu

Ümraniye Kombi Servisi olarak; Ümraniye Baymak Servisi, Ümraniye Demirdöküm Servisi, Ümraniye Vaillant Servisi, Ümraniye Eca Servisi, Ümraniye Viessmann Servisi, Ümraniye Ferroli Servisi gibi hizmetleri tüketicilerimizin onayı ve talebi üzerine özel servis olarak sunuyoruz. Adı geçen hiçbir marka ile bağlantımız yoktur ve yetkili servis değiliz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara