• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 8508403293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Sultangazi Kombi Servisi

Hizmetlerinin tümünde güvenilir bir firma olarak karşınıza çıkan Sultangazi Kombi Servisi miz içtenliği ve samimiyeti ile etkinliklerini kesin sonuçlarla sonlandırmayı hedef seçerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler için müşterilerimizle ilgilenmek, sorunlarını dinlemek asli görevlerimizdendir. Bu nedenle de her bir faaliyetimizde sıkıntılarınıza ortak olmaya çalışıyor ve sorunlarınızın çözüme ulaştırılması için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.

Sizler de arıza oluşturan cihazlarınızla çaresiz ve güç durumlar yaşıyorsanız bilgili çağrı merkezi çalışanlarımızı arayarak yardımlar alabilirsiniz. Her türlü probleminizde yanınızda bulunabilmek için eksiksiz ve kesintisiz hizmetler sunan Sultangazi Kombi Servisi’miz günün bütün saatlerinde en etkin sonuçları yaratabilmek üzere huzurunuzdadır.

Sultangazi Kombi Servisi Olarak Sürekli Güncel Kalıyoruz!

Sultangazi Kombi Arıza Onarım Servisi olarak sürekli farklı olmaktan yana olduğumuz için teknik bilgi ile etkinliklerimizi yenilemekteyiz. Hizmetlerimizin tümü teşekkürlerinizi hak edebileceğimiz şekilde sonlandırılmaktadır. Bu konuda hiçbir zaman şüphe duymamanızı ve seçimlerinizi her zaman bizlerden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Çünkü Sultangazi Kombi Servisi olarak yalnızca hizmetlerimizdeki çözümlerimizle değil müşterilerimize olan yakınlığımızla da memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Her daim sonuçları ile övünen ve çalışanları ile gurur duyan firmamız bugün ve tüm yarınlarda hizmetinizde olacak sizlere olan sonsuz yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyecektir. Sizler de tercih ettiğiniz firmada profesyonel hizmet ve sunum bekliyorsanız çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sultangazi Kombi  Servisi olarak bir telefon mesafesi kadar uzağınızda bulunduğumuzu unutmayın.

Firma olarak ilkelerimiz

 • Hız
 • Memnuniyet
 • Güven
 • Ekonomik Fiyatlar

İşte bu nedenle de sizlerden her zaman takdir ve teşekkürler aldık. Bunun yanı sıra desteğinize de layık görülerek alanımızdaki ilerleyişimizi sürdürdük. En önemlisi de sizler ve başarılı sonuçlarımız sayesinde alanımızın en geniş hizmet ağının sahibi olduk. Sultangazi Kombi Servisine bu başarıyı yaşattıran tüketicilerimize her zaman sevgi ve saygılarımızı aynı zamanda teşekkürlerimizi sunarız.

Tesisatının Temizliği Konusunda Merak Edilen Sorular ve Yanıtları

 • Kombi tesisatı ne kadar sürede bir temizlenmeli?

Kombi tesisatı yerden ısıtma ya da kalorifer sistemi fark etmeksizin 3 yılda bir kez temizlenmelidir.

 • Kombi tesisat temizliği nasıl yapılıyor? Kimler yapıyor?

Kombi tesisat temizliği uygun görülen havlupan ya da kalorifere özel makine bağlantısı yapılarak, makineye kimyasal ilaç dökülerek yapılmaktadır. Kimyasal ilaç tesisata zarar verebileceği için tesisat yeniden kimyasal ilaç ayrıştırıcılarla temizlenmelidir. Sistemde hava varsa hava alma işlemi uygulanır, sistem çalıştırılır ve sorunsuz teslim edilir. Bu uygulamalar ancak uzman servis ekipleri tarafından yapılmalıdır.

 • Tesisat temizliği uzun süredir yapılmıyorsa ya da hiç yapılmamışsa ne gibi sorunlar yaşanır?

Kombi tesisatı uzun süre kullanıma karşın hiç yapılmadıysa ya da uzun süredir yapılmıyorsa kış dönemlerinde alınacak verim her zaman daha düşük olur, ısınamama sorunları yaşarsınız, tasarrufu yaşayamazsınız, tesisatınızın ömrü kısalır. Bu yüzden yapılması önerilen bir uygulamadır.

 • Tesisat makinesiz yalnızca su ile temizlenirse yine sağlıklı sonuçlar alınabilir mi?

Hayır! Kombi tesisatında sürekli ısınıp soğuyan su çamurlaşma meydana getirir. Bu çamurlaşma zamanla kireç ve katman oluşturabilir. Sağlıklı bir temizlik uygulaması için tesisatın makine ve kimyasal ilaçlarla temizlenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde alınacak sonuçta pek bir değişiklik olmaz.

Sultangazi İlçesinde Hizmet Sunduğumuz Yerler

50. Yıl – 75. Yıl – Cebeci – Cumhuriyet – Esentepe – Eski Habipler – Gazi – Habipler – İsmetpaşa – Malkoçoğlu – Sultançiftliği – Uğur Mumcu – Yayla – Yunus Emre – Zübeyde Hanım

Sultangazi ilçesinde hizmet sunan firmamız; Sultangazi Vaillant Servisi, Sultangazi Baymak Servisi, Sultangazi Demirdöküm Servisi, Sultangazi Eca Servisi, Sultangazi Ferroli Servisi, Sultangazi Viessmann Servisi adı altında da çalışmaktadır. Adı geçen markalar yani genel müdürlükler ile bir bağlantımız olmamaktadır ve özel servis olduğumuzu belirtmek isteriz. Yetkili servis olmayan firmamız özel servis hizmetlerini tüketicilerinin isteği ve onayı ile devam ettirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara