• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi olarak huzurlarınızda sizleri memnun etmek amacı ile varız. Bugünlere getirdiğimiz çalışmalarımızdaki amacımız sizleri memnun edebilmek ve sizlerin beklentisi olan hizmetleri sunabilmekti. Beklentinizi karşıladık ve sizleri her zaman memnun bıraktık. Pendik ilçesinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızda siz değerli tüketicilerimizin sorularını da yanıtsız bırakmadık ve bırakmıyoruz da… Bu sebeple sadece bizlere güvenmenizi bekliyoruz.

Pendik Kombi Servisi 7/24 Hizmetinizde

Bizler firma olarak Pendik ilçesinde 1994 tarihinden bu yana hizmet sunmaktayız. Çalışma amacımızın başı sizleri mağdur etmemek ve memnuniyetiniz için hep var olabilmektir. Bu yüzden de bilmenizi isteriz ki Pendik ilçesinde tüm kombi kullanıcılarına beklentisi olan hizmetleri 7/24 sunuyoruz.

Sunduğumuz her bir hizmetimiz firmamızın garantisi altındadır…

Kombiniz Arızalandığı Zaman Servis Öncesi Şu İşlemleri Yapmalısınız

  • Kombi ekranında hata kodu ya da arıza ledi var ise kullanım kılavuzundan ya da internetten arızanın sebebini araştırın. Resetlenebilecek bir arıza durumu ise kombinizin marka modeline ve çeşidine göre değişen resetleme işlemini uygulayın. Arıza devam etmekte ise resetleme işlemini en fazla 3 kez tekrarlayabilirsiniz.
  • Kombiniz ateşleme yapmıyor ya da çalışmıyorsa kombinize gaz gelip gelmediğini kontrol edin. Gaz vanalarına bakın. Konut içinde ocağınız var ve ocağınız doğalgazlı ise ocağınızın yanıp yanmadığına bakın. Ocak yanmıyorsa konut içinde gaz yoktur veya gaz kesintisi söz konusudur. Ocak yanıyorsa eğer kombi yanında da gaz vanası olması gerekir. Gaz vanasını kontrol edin ve boru ile aynı hizada olduğundan emin olun.
  • Kombinizin bar göstergesine bakın. Bazı arızalar düşük ya da yüksek su basınç sebebi ile de yaşanabilmektedir. Bar göstergesi 1 barın altını gösteriyorsa eğer su basmanız gerekir. 2,5 bar üzerini gösteriyorsa fazla suyu peteklerden alarak basıncı düşürmelisiniz.

Kombinizde oluşan arıza durumlarında yapabileceğiniz işlemler bu şekilde özetlenebilir. Bu durumlar dışında arızanın düzelmediği her durum için mutlaka uzman yardımı alın. Unutmayın ki cihaza yapacağınız her tür müdahale can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atacaktır.

Pendik’te Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Ahmet Yesevi – Bahçelievler – Ballıca – Batı – Çamçeşme – Çamlık – Çınardere – Doğu – Dumlupınar – Emirli – Ertuğrul Gazi – Esenler – Esenyalı – Fatih – Fevzi Çakmak – Göçbeyli – Güllü Bağlar – Güzelyalı – Harmandere – Kavakpınar – Karnarca – Kurna –Kurtdoğmuş – Kurtköy – Orhangazi – Orta – Ramazanoğlu – Sanayi – Sapan Bağları – Sülüntepe – Seyhli – Velibaba – Yayalar – Yeni Mahalle – Yenişehir – Yeşilbağlar

Pendik Kombi Servisi ayrıca; Pendik Vaillant Servisi, Pendik Baymak Servisi, Pendik Demirdöküm Servisi, Pendik Eca Servisi, Pendik Ferroli Servisi, Pendik Viessmann Servisi hizmetlerini de sunar. Bu hizmetlerini tamamen kullanıcılarının istek ve onayı ile ismi geçen markalardan bağımsız özel servis olarak gerçekleştirir. Firmamız yetkili servis değil özel servistir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara