• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Bursa Nilüfer Kombi Servisi

Bursa Nilüfer ilçesindeki her bir kullanıcısını memnun edebilecek hizmetleri sunan Nilüfer Kombi Servisi yıllardır sektöründe hizmettedir. Kombi konusunda kullanıcılarının ihtiyacı olan hizmeti sunmaya odaklanmakta olan firmamızı aradığınızda sizler de beklediğiniz hizmeti alabileceksiniz. Bu konuda sizlere hizmetlerimiz öncesi ve sonrası sizlere garanti verebilmekteyiz.

Nilüfer Kombi Servisi Hakkında

Nilüfer ilçesinde 20 yıldan daha uzun süredir hizmette olan firmamız kombi konusunda uzman olan ekibi ile çalışmalarını başlatmıştır. Her alanda başarılı olan firmamızın bugüne kadar çözümlemediği arıza durumu yoktur. Çözümleri de genelde kesin ve kalıcı şekilde olmaktadır. Yani bizi tercih etmiş durumda olan her bir kullanıcımız her zaman beklentisine yanıt almış ve memnuniyeti yaşamış kullanıcılarımızdır. Bugünden sonra da yine huzurlarınızda yer alarak sizlere hizmette memnuniyet garantisi vermeye devam ediyor olacağız. Bizi tercih etmeye devam ederseniz kombi konusunda beklediğiniz hizmeti farklı arayışlarda olmadan tek bir seçim ile alabileceksiniz.

  • Nilüfer Kombi Servisi üstün başarıları, umduğunuzdan da kısa sürede sağladığı güvenilir hizmetleri, başarılı çözümlemeleri ve işini devam ettirdiği uzman kadrosu ile kesintisiz huzurunuzdadır.

Nilüfer Kombi Servisi’nden Kombi Kullanıcılarına Birkaç Öneri

  • Kombi yılda bir kez bakıma ihtiyaç duyar. Daha iyi kullanım, tasarruf ve uzun süreli kullanım açısından kombinizin bakımını ihmal etmeyin.
  • Kombi kullandığınız tesisatınız da temizliğe ihtiyaç duyar. Üç yılda bir kez yaptıracağınız tesisat temizliği işlemi ile daha iyi sonuçları daha uzun süre tasarrufu yaşayarak elde edersiniz. Bu yüzden tesisatınıza bakım yaptırmayı ihmal etmeyin.
  • Her kombi arızasına müdahale etmeyin. Kombi arızalandı ise resetleme işlemi uygulayın. Basınç düşük ise su basın, basınç yüksek ise fazla suyu alın. Dairenizde gaz olup kombinize gaz geldiğinden emin olun. Bu işlemler dışında hiçbir müdahale gerçekleştirmeyin. Bırakın işi uzmanı ve profesyoneli yapsın.
  • Kış döneminde kombi ısı ayarları ile sürekli oynamayın ve sürekli aç-kapa işlemi yapmayın. Kısık bir ayara getirin, ideal konfor sıcaklığınızı belirleyin ve kombiyi gece gündüz aralıksız kapatmadan açık bırakın.

Kombi kullanımı konusunda önerilerimiz bu şekildedir. Daha fazla bilgi için veya sormak istedikleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Nilüfer İlçesinde Sunduğumuz Hizmet Bölgeleri

19 Mayıs – 23 Nisan – 29 Ekim – 30 Ağustos Zafer – Ahmet Yesevi – Akçalar – Alaaddinbey – Altınşehir – Ataevler – Atlas – Ayvaköy – Badırga – Balat – Balkan – Barış – Başköy – Beşevler – Büyükbalıklı – Cumhuriyet – Çalı – Çamlıca – Çatalağıl – Çaylı – Dağyenice – Demirci – Doğanköy – Dumlupınar – Ertuğrul – Esentepe – Fadıllı – Fethiye – Gökçe – Gölyazı – Görükle – Gümüştepe – Güngören – Hasanağa – Işıktepe – İhsaniye – İnegazi – İrfaniye – Kadriye – Karacaoba – Karaman – Kayapa – Kızılcıklı – Konak – Konaklı – Korubaşı – Kurtuluş – Kuruçeşme – Kültür – Makşempınarı – Minareliçavuş – Odunluk – Özlüce – Tahtalı – Unçukuru – Üçevler – Üçpınar – Ürünlü – Yaylacık – Yolçatı – Yüzüncüyıl

Nilüfer ilçesinde hizmet sunan firmamız; Nilüfer Demirdöküm Servisi, Nilüfer İmmergas Servisi, Nilüfer Baymak Servisi, Nilüfer Vaillant Servisi, Nilüfer Viessmann Servisi, Nilüfer Eca Servisi adı altında da hizmetlerini devam ettirmektedir. Adı geçen markalar ile bağlantımızın olmadığını yani yetkili servis olmadığımızı ve özel servis olarak kullanıcılarımızın isteği doğrultusunda hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara