• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İzmir ilinin önemli semtlerinden biri olan Narlıdere ilçesinde kombi servis hizmeti sunuyor olmak bizler için ayrıcalıktır. Narlıdere Kombi Servisi adı altında başlattığımız hizmetlerimiz 20 yılı aşkın süredir kullanıcı memnuniyeti odaklı devam etmektedir. Her zaman alacağı hizmette güven ve kaliteyi aynı zamanda konfor ve memnuniyeti arayanların adresi olarak bilindik. Bu şekildeki çalışmalarımız da hızımız kesilmeksizin devam edecektir.

Narlıdere Kombi Servisi olarak yıllardır bu sektörde hizmet sunduğumuz için hangi müşterimiz hizmette ne ister ne arar bilinçliyiz. Bu yüzden her bir tüketicimize sunacağımız hizmetlerde onların yalnızca memnuniyetini değil huzur ve konforunu da düşünmekteyiz.

Narlıdere Kombi Servisi İle Tanışın!

Firmamız kombi sektöründeki çalışmalarını 1994 tarihinde başlatmıştır. Önceleri ufak bir ofis ve birkaç teknisyen ile başlatılan hizmet bugün en geniş hizmet ağının sahibi olarak onlarca teknisyen ile devam etmektedir. Amacımız her şeyden önce kullanıcılarımıza talebi olan hizmeti sunabilmektir. Bu nedenle kurulan firmamız yıllardır amaçları doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir.

  • Narlıdere Kombi Servisi’nin sunduğu hizmetlerden yararlanmak istediğinizde firmamızı aramanız yeterlidir. Uzman ekibimizle sizlere hemen her konuda yardımcı olmaya hazır bulunuyoruz.

Narlıdere Kombi Servisi’nden Kullanıcılarına Birkaç Kombi Kulanım Önerisi

Ülkemizde en yoğun şekilde kullanılan cihazlar kombilerdir. Ancak yapılan araştırma kombilerin doğru şekilde kullanılmadığını göstermektedir. O halde doğru kullanım açısından sizlere birkaç öneride bulunalım.

  • Kombi bakımlarını ihmal etmeyin.

Sadece sağlıklı verim almak ya da tasarrufu yaşamak için değil can ve mal güvenliği açısından da bakımlar önemlidir. Yılda bir kez uzman desteği alarak kombinize bakım yaptırın.

  • Tesisatınızı 3 yılda bir kez temizletin.

Sağlıklı verim almak, uzun süre kullanım sağlamak, kış dönemlerinde sorun yaşamamak ve tasarrufu yaşamak için tesisat bakımı önemlidir. Uzman desteği alarak işlemi ihmal etmeden mutlaka yaptırın.

  • Kombiyi gece yatarken ya da kısa süreliğine evden çıkarken kapatmayın.

Özellikle de kış dönemlerinde yapılan bu hata sağlıklı verimin alınmamasına ve tasarrufun yaşanılmamasına neden olur. Doğru kullanım ise kombiyi kış dönemlerinde kapatmadan kısık bir ayara getirip çalıştırmaktır.

  • Kombiyi hem çok yüksek hem de çok düşük ayarda çalıştırmayın.

Yaz kış ısı ayarı ideal konfor sıcaklığına göre olmalıdır. Orta dereceler ideal konfor sıcaklığıdır. Orta sıcaklıkta kombinizi sabit kullanırsanız doğru kullanım sağlamış olursunuz.

Özellikle de bu önerileri dikkate alırsanız sağlıklı ve doğru kullanım sağlayabilirsiniz. Anlamadığınız her konuda ya da yardım almak istediğiniz konularda bizi arayabilirsiniz.

Narlıdere İlçesinde Hangi Mahallelere Hizmet Veriyoruz?

2.İnönü – Altıevler – Atatürk  – Çamtepe  – Çatalkaya  – Huzur  – Ilıca  – Limanreis  – Narlı  – Sahilevleri  – Yenikale

Narlıdere ilçesinde; Narlıdere Baymak Servisi, Narlıdere Vaillant Servisi, Narlıdere Demirdöküm Servisi, Narlıdere Eca Servisi, Narlıdere Viessmann Servisi, Narlıdere Ferroli Servisi hizmetlerimiz de vardır. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalardan bağımsız bir şekilde özel servis olarak çalışmaktayız. Yetkili servis değiliz. Kombi kullanıcılarımızın talebi ve isteği ile özel servis hizmeti sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara