• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Bursa Mudanya Kombi Servisi

Mudanya ilçesinde kombi kullanıcıları için hizmetlerini başlatan Mudanya Kombi Servisi siz değerli tüketicilerine kalıcı memnuniyeti yaşatmak amacı ile var olmuştur. Hizmetlerinde kusursuzluk ile birlikte memnuniyete de yer veren firmamıza ulaştığınız sürece her konudaki yardım ve bilgileri kesintisiz şekilde alabileceksiniz. Amacımız her şeyden önce seçimlerinizde yanılmamanızı ve sorun yaşamamış olmanızı sağlayabilmek ve sizleri mutlu edebilmektir.

Mudanya Kombi Servisi ile Tanıştınız mı?

Mudanya ilçesinde uzun yıllardır görev alan firmamız başarılı ve kombi konusunda uzman olan ekibi ile huzurlarınıza çıkmıştır. Küçük bir ofiste başlatılan hizmet bugün büyük bir ofiste onlarca çalışan ile devam etmektedir. Firmamızın var olma ve hizmet sunmasındaki en büyük sebep kombi kullanıcılarının ihtiyacı olan hizmeti ayaklarına kadar getirebilmektir. Bu yüzden de her zaman için kesintisiz hizmetler sunar, hizmetlerinde de kullanıcılarının beklentisine her daim yanıt verir. Söz konusu kombi arızalarının giderilmesi ise kesin ve kalıcı çözümleri ile kullanıcılarına yardımcı olur.

Mudanya ilçesinde sizler de kombinizin arızasının çözümlenmesi, kombinizin bakımlarının yapılması, tesisatınızın temizlenmesi için Mudanya Kombi Servisi ne ulaşabilirsiniz.

Sizler için araştırıyoruz…

Kombiyi Tasarruflu Kullanmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

  • Kombi bakımlarını yaptırmak gerekir. Bakımsız kalan kombiler beklenen sonucu vermeyeceği için yakıt tüketimini yükseltir. Tasarruf için bakım önemlidir.
  • Binada izolasyon yoksa izolasyon yaptırmak gerekir. İzolasyon konut içinde yer alan kombi dahil olmak üzere tüm ısıtma ve soğutma anlamında kullanılan cihazların daha iyi sonuç vermesine yardımcı olan uygulamadır. Binaya ya da konut içine kaliteli malzemeler ile yapıldığı sürece yaşanan tasarruf oranı yüksek olur.
  • Kombiyi kış aylarında sürekli kapatıp açmayın. Kombiyi kışın kapatmak daireyi soğutmak demektir. Kombi açıldığında ise konutu ısıtmak için ekstra enerji harcar. Bu da yakıt tüketimini çoğaltır. Kombiyi kısık bir ideal sıcaklık ayarına getirin ve kış dönemlerinde kapatmadan kullanın.
  • Kombi ayarını yüksek tutmayın, kısık bir ayar tercih edin. Yüksek ayar kısa sürede ortamın ısınmasını ya da suyun musluktan aşırı sıcak akmasını sağlar. Ortam sıcak olduğunda ayarı düşürmek yerine kombiyi kapatırsınız. Musluktan gelen sıcak suyu da aşırı sıcak olduğu için soğuk su açarak ılık hale getirmeye çalışırsınız. Bu fazladan yakıt tüketimi demektir. Kombide sıcak su ve kalorifer ayarını kısık ayarlarsanız bu gibi durumlarla uğraşmaz ve yakıt tüketimini en aza indirirsiniz.
  • Tesisatınızı temizletmeyi unutmayın. Özellikle de kış dönemlerinde kaloriferlerin çalıştırılması ile birlikte faturalar yüksek gelir. İyi sonuç almak, uzun süre kullanım ve tasarruflu kullanım açısından tesisatın temizliği önemlidir. Üç yılda bir defa işin uzmanına tesisatınızı mutlaka temizletin. Bu da tasarruf yaşama oranını artıracaktır.

Bu ve buna benzer önemli uygulama ve işlemler ile kombiniz daha tasarruflu hale gelir ve beklediğiniz sonucu da sorunsuz almış olursunuz. İşlemler hakkında detaylı bilgi için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Mudanya İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Akköy – Altıntaş – Aydınpınar – Bademli – Balabancık – Çağrışan – Çamlık – Çayönü – Çekrice – Çepni – Çınarlı – Dede – Dere – Eğlerce – Emirleryenicesi – Esence – Evciler – Göynüklü – Güzelyalı Burgaz – Güzelyalı Eğitim – Güzelyalı Siteler – Güzelyalı  Yalı – Halitpaşa – Hançerli – Hasanbey – Hasköy – Işıklı – İpekyayla – Kaymakoba – Kumyaka – Küçükyenice – Mesudiye – Mirzaoba – Mürsel – Mütareke – Orhaniye – Ömerbey – Söğütpınar – Şükrüçavuş – Tirilye – Ülkü – Yalıçiftlik – Yaman – Yaylacık – Yeni – Yörükali – Yörükyenicesi

Mudanya ilçesindeki hizmetlerimiz; Mudanya Demirdöküm Servisi, Mudanya Baymak Servisi, Mudanya Vaillant Servisi, Mudanya Eca Servisi, Mudanya Ferroli Servisi, Mudanya Viessmann Servisi olarak da devam etmektedir. Sunduğumuz hizmetlerimizde adı geçen ve hizmet alanımız içerisinde olan markalar ile bir bağlantımız bulunmamaktadır. Genel merkezden bağımsız kullanıcı talebi ile hizmet sunan özel servisiz, yetkili servis konumunda değiliz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara