• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Kocaeli Körfez Kombi Servisi

Körfez ilçesinde kombi servisi aramakta iseniz doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Her bir kombi cihazında sorun yaşamakta olan kullanıcılar öncelikle en iyiye ulaşmak ister. En iyiyi yakalayabilmek adına her açıdan araştırmalarını yapar fakat her anlamda memnuniyeti yaşayamaz. Bizler işte bu sebeple her bir kombi cihaz kullanıcısına garantiyi aynı zamanda memnuniyeti yaşattırmak adına var olmuş bir firmayız. Amacımız her zaman en iyi hizmeti sunmak, çabamız ise her daim alanımızda ilerlemeye devam etmektir. Bu yüzden de yoksun olduğunuz hizmeti Körfez Kombi Servisi nden bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Körfez Kombi Servisi nden Profesyonel Hizmet

  • Körfez Kombi Servisi olarak Körfez ilçesinde bulunan tüm kombi kullanıcılarına tüm hizmetlerimizi yardım amacı ile sunuyoruz. Amacımız profesyonel hizmetlerimizi her bir kullanıcımıza sunabilmek ve her bir kullanıcımızı memnun edebilecek çalışmalar çıkarabilmektir. Bu nedenle de huzurlarınızda her daim kesintisiz hizmetlerimiz ile bulunuyoruz.

Körfez Kombi Servisi’nden Kullanıcılarına Bakım Önerisi

Yaz kış kullanılır durumda olduğumuz kombilerin bakımları önemlidir. İhmal edildiğinde ne gibi sorunların yaşanıldığını hemen her bir kullanıcımız bilmektedir. Bu durumların başında; beklenen sonucu alamamak yer alır, sürekli sorun yaşamak, tasarrufu elde edememek ve cihaz ömrünü kısaltmak da sırası ile gelir… Bakım cihazların sadece temizliği demek değildir. Her bir kullanıcının gözünde bakımlar temizlik işlemi olsa da sadece temizlik uygulaması yapılmamaktadır.

  • Kombi bakımlarında; cihazın genel kontrolü, parçaların kontrolü, gerekli ayarlamalar, arıza durumların tespiti, mevcut arızaların onarılması işlemi yapılmaktadır. Kombi bakımı ile petekleriniz ve kombiniz daha iyi ısınır, beklentinize olması gerekenden daha uzun süre yanıt alırsınız. Bakımlar işte bu sebeple önemli olan uygulamalardır.

Körfez Kombi Servisi olarak bakımsız kalan veya düzenli bakım yaptırılan birçok kombiye rast gelebilmekteyiz. Gördüğümüz kadarı ile bakımsız kalan kombiler daha çok arızalanıyorken bakımı düzenli uzmanı tarafından yapılan kombiler daha az arızalanıyor ve arıza masrafı da düşük olur. İşte bu nedenle de bakımları önemsemeli ve vakti geldiğinde yaptırmalısınız.

Körfez İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

17 Ağustos – Agah Ateş – Alihocalar – Atalar – Barbaros – Belen – Cuma – Cumhuriyet – Çamlıtepe – Çıraklı – Dere – Dikenli – Elmacık – Esentepe – Fatih – Güney – Hacı Akif – Hacı Osman – Himmetli – İlimtepe – Kalburcu – Karayakuplu – Kışladüzü – Kirazlıyalı – Kutluca – Kuzey – Mimar Sinan – Naip – Osmanlı – Sevindikli – Sipahiler – Şemsettin – Şirinyalı – Yavuz Sultan Selim – Yeniyalı – Yukarı Hereke

Ayrıca; Körfez Baymak Servisi, Körfez Vaillant Servisi, Körfez Eca Servisi, Körfez Viessmann Servisi, Körfez Demirdöküm Servisi, Körfez Buderus Servisi gibi hizmetlerimizi de adı geçen markalardan bağımsız bir şekilde sadece kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştiren özel servisiz. Yetkili servis konumunda değiliz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara