• info@724servisler.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
11 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (850) 840 3293
  • FAX: 0850 840 32 93
  • GSM: 0555 086 2256
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Klima elektronik kartı sistemin ısıtma ve soğutma işlemini kumanda ile çalışma karakterlerini düzenleyen elektronik karttır. Klima elektronik kart iç ve dış ünitede bulunmaktadır. Bazı klima markaları çeşitlerinde dış ünite PCB Kartı bulunmamaktadır.

Klimalarda elektronik PCB kartlar iç ve dış ünitenin haberleşmesini ve kumandayla verilen komut doğrultusunda çalışmasını sağlar.

Klima Kart Tamiri Servisi

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima’nızın elektronik kartı tamir hizmetini siz değerli tüketicilerimize garantili olarak yapmaktayız. Her marka klima kartı tamir hizmetimiz mevcuttur.

Kart Tamir Servisi

Arızalı elektronik kartlarınız servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda itibaren, söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Yapılan onarımlar, teknik servis atölye ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir. Arızalı elektronik kartlarınız kargo ile veya personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

Kart Tamir Servisi denilince ilk akla gelen sunduğu hizmetlerin kalitesi ile bilinen Teknik Servisimiz, en kaliteli hizmeti en ucuz Klima Kart Tamir Servisi fiyatları ile sunmaya çalışarak müşterilerinin bütçesini düşünmekte ve ekonomilerine destek olmaktadır.

Klima Teknik Servisimiz, Tüm marka Klima Servis hizmetlerini gerçekleştirirken müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman diliminde hizmetini sağlayarak en iyi Usta Klimacıolma hedefi doğrultusunda hareket ediyor.

Klima Kart Tamir

Klima cihazlarınızdan en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için, Klima Servisi 

Yaşam kalitenizi yükselten Klima ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kart Tamir Servisi

2002 yılının ilk çeyreğinde Avrupa yakasında kurulan firmamız Aluşlar Teknik Servis adı altında kurumsal hizmet vermeye başlamıştır.

Usta Klimacı Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren firmamız Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima tamiri, Klima kart arıza, Klima kart tamiri, elektronik, inverter kart tamiri, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri.

Elektronik PCB Kartlar bakımsızlık, oksidasyon ve Türkiye’deki elektrik voltaj limitlerinin sabit olmamasından kaynaklanarak arızalanmakta ve sistemin çalışmasını engellemektedir. Dolayısıyla arıza vermesi mümkündür. Usta Klimacı Klima Kart Servisi olarak Elektronik kartlarınızda uzman ekip Kart Tamir Servisi gerçekleştirmekteyiz.

Klima Teknik Servisi

Yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyan Aluşlar Klima SERVİSİ her türlü klima arıza ve bakım hizmetlerinde yanınızdadır.
Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir. Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klima cihazınızın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Klima Kart Arıza

Elektronik kart tamiri ve cihaz tamiri konularında sektöründe uzmanlaşmış ve kendini geliştirmiş olan şirketimizde her türlü elektronik kart ve cihazınız, deneyimli uzman ekibimiz tarafından tamir edilebilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Adapazarı, İzmit, Kocaeli ve diğer tüm şehirlerden arızalı cihaz ve elektronik kartlarınızın tamiri için bizimle iletişim kurarak tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz. Elektronik kartlarınız uzman ekibimiz tarafından atölyede incelendikten sonra size vereceğimiz fiyat teklifini kabul etmeniz halinde, onarımı tamamlanır ve size geri yollanır. Tamir edilecek tüm cihaz ve elektronik kartlar, teknik altyapısı eksiksiz atölyemizde deneyimli uzman ekibimizce garantili olarak tamir edilmektedir.

Klima Elektronik Kart Tamir

Klima Elektronik Kart Tamir Bakım ve Onarım Elektronik Kart Tamiri cihazlarının bakım ve onarımı profesyonel ekimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Klima Teknik Servis

Her Marka Ve Model Klima Tavan Tipi – Yer Tipi – Duvar Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların Klima Tamiri, Kart tamir, Klima tamir, inverter kart tamiri, elektronik, klima kart tamiri,Klima bakım, montaj, klima kart arıza hizmetlerinde Garantili Hizmet.

Klima Tamiri

Klima Tamirinde Yapılması Gerekenler Nelerdir?

detaylı bilgi için Lütfen Klima Tamiri sayfamızı ziyaret edin.

Klima Kart Tamir

BEYAZ EŞYA ELEKTRONİK Kart Tamiri
ÇAMAŞIR Makinesi Kart Tamiri
BULAŞIK Makinesi Kart Tamiri
BUZDOLABI Kart Tamiri
İNVERTER Kart Tamiri
KOMBİ Kart Tamiri
KLİMA Kart Tamiri
PCB Kart Tamiri

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.