• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Bursa Kestel Kombi Servisi

Kestel ilçesinde kombi kullanıcıları için hazırlayarak sunduğumuz en özel çalışmalarımız tüm hızımızla devam etmektedir. Kestel ilçesinde kombi kullanırken karşınıza çıkan arıza durumlarının acil onarılması için, bakımların yapılması için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca Kestel Kombi Servisi olarak sizlere merak ettiğiniz her konuda da yardımcı olabilecek bilgileri sunmaktayız. Yani hizmet alımları dışında merak ettiğiniz sorularınıza yanıt almak amacı ile de bizi arayabilirsiniz.

estel Kombi Servisi nden Alabileceğiniz Hizmetler

 • Kombideki mevcut arızaların onarılması
 • Kombilerin bakımlarının yapılması
 • Kombi tesisatının temizlenmesi
 • Kombi için gaz alarm cihazı hizmeti
 • Kombi için kombi regülatörü hizmeti
 • Kombi için oda termostatı montajı

Bu hizmetlerin yanı sıra firmamızı sorularınıza yanıt bulmak için ya da merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz.

Kombi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kombi kullanımında en önemli uygulama bakımlardır. Bakımlarını ihmal etmemeye dikkat etmek gerekir. Ayrıca kombi çeşidi de önemlidir. Bir bacalı kombi ile hermetik ya da yoğuşmalı kombi aynı koşullar altında çalışma yapmaz. Kullandığınız kombi bacalı ve eski ise baca temizliği işlemini önemsemelisiniz. Baca çekişini sürekli kontrol ettirmeli, baca tıkalı ise temizletmeden kullanmamalısınız. Periyodik olarak genel kontrolünü sağlamalısınız. Tesisatı temizletmeniz de gerekmektedir. Bu bilgiyi de sunmadan geçmeyelim.

Kombiyi her mevsim kısık bir ayarda kullanmalısınız. Tabi beklentiniz de önemlidir. Musluktan ya da peteklerden ısı ayarlaması yapmak yerine kombiden ayarlayın, hangi ayar sizin için ideal ise ayarları ile oynamadan sürekli kullanım sağlayın.

Kombiyi sıklıkla açma-kapama işlemi ile kullanmayın. Özellikle de kışın yapılan bu uygulama yakıt tüketimini artırır, beklenen sonucun da elde edilmemesini sağlar. Kış dönemlerinde evde sadece kısa bir süreliğine olmayacaksanız kombiyi kapatmamalısınız. Uzun süre evde olmayacaksanız bu durumda kapatabilirsiniz.

Kestel İlçesindeki Hizmet Yerlerimiz

Ağlaşan – Ahmet Vefik Paşa OSB – Ahmetvefikpaşa – Aksu – Alaçam – Babasultan – Barakfakih – Burhaniye – Çataltepe – Derekızık – Dudaklı – Erdoğan – Esentepe – Gölbaşı – Gölcük – Gözede – Kale – Kayacık – Kozluören – Lütfiye – Narlıdere – Nüzhetiye – Orhaniye – Osmaniye – Saitabat – Sayfiye – Serme – Seymen – Soğuksu – Şevketiye – Şükraniye – Turanköy – Ümitalan – Vanimehmet – Yağmurlu – Yeni

Ayrıca; Kestel Vaillant Servisi, Kestel Baymak Servisi, Kestel Demirdöküm Servisi, Kestel Eca Servisi, Kestel Viessmann Servisi, Kestel Ferroli Servisi, Kestel Protherm Servisi hizmetlerimiz de alanında uzman ekibimiz ile özel servis konumunda devam etmektedir. Bu markalar ile bir bağlantımız yoktur ve hizmetlerimizi tüketicilerimizin onayı ve isteği ile özel servis konumunda gerçekleştirmekteyiz. Yetkili servis olmadığımızı belirtmek isteriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara