• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Ankara Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi konusunda deneyimi bulunan ekibi ile yine çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Başarı bizler için tüketicilerimizi memnun edebilmektir. Çünkü ancak bu şekilde hak ettiğimiz konuma ulaşabilir ve daha uzun yıllar boyunca sektörümüzde yer edinebiliriz. Bu nedenle de tüketicilerimizi memnun etmeyi ilkelerimizin başına koyuyor ve her bir çalışmamızda da ilkelerimizi yerine getirmeyi unutmuyoruz.

Keçiören Kombi Servisi nin Hizmetteki Görevleri

Tüketicilerimizin yaşadığı mağduriyeti sonlandırmak her zaman görevlerimiz dedir. İşte bu yüzden de Keçiören Kombi Servisi olarak yıllardır görevlerimizi yerine getiriyor sizler de her daim memnun kalabileceğiniz hizmetlerimizle yaklaşıyoruz. Sonuçlarımızın ise her daim kalıcı olabilmesine özen gösteriyor sizleri ne kadar düşündüğümüzü kanıtlıyoruz.

Bizler için müşterilerimiz hemen her konuda önemli ve değerlidir. Bu yüzden de onların hizmetinde olabilmek bizler için sadece ayrıcalık değil aynı zamanda büyük gururdur. Sizler de çaresizliğinizi sonlandırmayı hedefleyen sizleri memnun edebilmeyi bu denli düşünen bir firma arıyorsanız beklentilerinize her anlamda yanıt verecek olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler ki Keçiören Kombi Servisi olarak çalışmalarına ve müşterilerini memnun etmeye kendini adamış, bu anlamda her zaman gerekenden fazlasını yapmış bir firmayız.

İşte bu sebeple de bu zamanlara gelebilmek adına nasıl uğraşıp çaba sarf etmekten sakınmadı isek bugün de aynı amaç ile huzurlarınızda olacağız.

Teknik anlamda yükseltilmiş kalitemiz, düşürülmüş olan fiyatlarımız ile gün boyu huzurunuzda olduğumuzu unutmayın ve bizlerle iletişime geçmeye devam edin.

Kombi gibi hemen her dairede yerini alan cihazların arızalanmasını hiçbir tüketici istemez ve beklemez. Çünkü umulmadık anda arıza yapması tüketici yaşantısını etkiler. Kış ortasında bozulan bir kombi mekanların ısıtılmasında sorun yaratırken, yaz kış sıcak su alımına da engel olur. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için kadrosunda uzman teknisyenlerin bulunduğu Keçiören Kombi Servisi hizmete hazır bekliyor. Müşterilerinin kombileri ile ilgili beklentilerini karşılayan teknik servis, tüm sorunlara da anında kalıcı çözümler üretiyor.

Kombi Ne Zaman Kapatılmalı Ne Zaman Açık Bırakılmalı?

Bu durum hangi dönem ve hangi şartlar altında uygulanacağına bağlı değişmektedir.

  • Kış aylarında Okula giderken, işe giderken ya da kısa süreliğine bir yere giderken kombiyi kapatmayın. Geri döneceğim düşüncesi ile kısık bir ayara getirin o şekilde çalışmasını sağlayın. Kapatırsanız konutunuz soğur, kombiyi yeniden çalıştırdığınızda ise fazladan yakıt tüketir ve bu durum size yakıt sarfiyatı olarak geri döner.
  • Yaz aylarında Tatile giderken ya da uzun süre evde olmayacağınız durumlarda kombiyi kapatın. Aylarca evde olamayacağınız durumlarda kombiyi açık bırakmanın bir mantığı olmaz. Aksine zararı olabilir. Yakıt tüketimi çok olur, elektrik doğalgaz ya da su ile alakalı aksiliklerde büyük sorunlar yaşanabilir. Uzun süre evinizde olmayacaksanız eğer kombinizi elektrik şalterinden, doğalgaz vanasından ve su vanasından kapatabilirsiniz.

Keçiören İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

19 Mayıs – 23 Nisan – Andan Menderes – Aktepe – Aşağı Eğlence – Atapark – Ayvalı – Bademlik – Bağlarbaşı – Bağlum Güzelyurt – Basınevleri – Çaldıran – Çalseki – Çiçekli – Emrah – Esertepe – Etlik – Güçlükaya – Gümüşdere – Güzelyurt – Hasköy – Kalaba – Kamil Ocak – Kanuni – Karakaya – Karargahtepe – Karşıyaka – Kavacık Subayevleri – Kösrelik – Köşk – Kuşcağız – Osmangazi – Ovacık – Pınarbaşı – Sancaktepe – Sarıbeyler – Şefkat – Şehit Kubilay – Şenlik – Şenyuva – Tepebaşı – Ufuktepe – Uyanış – Yakacık – Yayla – Yeşilöz – Yeşiltepe – Yüksektepe

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; Keçiören Demirdöküm Servisi, Keçiören Baymak Servisi, Keçiören Vaillant Servisi, Keçiören Eca Servisi, Keçiören Ferroli Servisi, Keçiören Viessmann Servisi, Keçiören Protherm Servisi, Keçiören Buderus Servisi hizmetlerini de sunar. Bu hizmetlerini uzmanına bırakan firmamız adı geçen markalar ile bağlantılı çalışmamaktadır. Yani yetkili servis değildir ve özel servis olarak yalnızca tüketicilerinin istek ve talepleri aynı zamanda onayları ile hizmet sunar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara