• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İzmit ilçesinin en gözde firması İzmit Kombi Servisi dir. Çünkü firmamız her zaman en başarılı çalışmaları çıkarmaya odaklanır, kullanıcılarına bugüne gelene kadar mağduriyeti yaşattırmamış bugünden sonra da aynı amaçla kullanıcı huzurlarında olacaktır. Tüketicilerini her şeyden önce önemsemekte olan firmamızın tek ilkesi “TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ” dir. Bu sebeple de her zaman sorularınıza yanıtlar vermede, sorunlarınızı çözümlemede size yardımcı olacaktır.

İzmit Kombi Servisi’nden Kesintisiz Hizmet!

Kombiniz çalışmadığında, anlayamadığınız hata kodları yaşattırdığında veya aniden farklı bir sorun yarattığında İzmit Kombi Servisi’ne ulaşın… Çünkü firmamızın amacı sizlere en iyi hizmeti günün kesintisiz saati sunabilmektir. Bu hizmetleri de her zaman uzman ekibi ile sunmakta olan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkündür.

İzmit Kombi Servisi olarak her daim en iyiyi siz değerli tüketicilerimize sunabilme çabası içerisindeyiz. Amacımız ve emelimiz her şeyden önce sizlere hitap edebilecek çalışmalar çıkararak mağduriyetinizi sonlandırmaktır. Bu nedenle de her daim en yakınlarınızda yer alıyor olacağız…

Niçin İzmit Kombi Servisi?

Çünkü İzmit Kombi Servisi yılların deneyimine sahiptir. Her bir kullanıcısını ayrı ayrı önemser ve kullanıcılarına her açıdan yardımcı olmaya çalışır. Kullanıcısının sorduğu soruları asla yanıtsız bırakmaz, arızaları ise çözümlemeden asla işini sonlandırmaz. Bu sebeple de sektöründe her zaman en başarılı çalışmaları tüketici huzurlarında sunar ve kullanıcılarını memnun etmiş bir şekilde işlemlerini sonlandırır.

  • Her zaman hizmette memnuniyeti yaşayabileceğiniz İzmit Kombi Servisi size bir telefon kadar yakındadır. Beklentiniz olan en iyi hizmetten yararlanmak amacı ile yapmanız gereken firmamıza ulaşmaktır. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ekibimiz alanında uzman ve sertifikalıdır. Bu yüzden de çözümlemeyeceği arıza durumu yok denecek kadar azdır. Sizler de her zaman için bu hizmetlerimizden yararlanabilir kendinizi güvence ve konforda bulabilirsiniz.

Üstün başarıları ve kullanıcılarına verdiği değer ile bugün sektörünün liderlik koltuğunda oturan İzmit Kombi Servisi her daim siz değerli tüketicileri için görevdedir. Her bir sorunu önemseyen ve çözüme odaklanan firmamızı aradığınızda her daim beklentilerinize yanıtlar alabileceksiniz. Amacımız sizlere her konuda yardımcı olmaktır. Bu yardımları sınırsız olarak alabileceğiniz firmamızı da istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

Bunları Biliyor muydunuz?

Ülkemizde kombi kullanıcı yoğunluğunda artış olması ile birlikte yanlış kullanım sayısında da artışlar görülmektedir. Kombiler konutlarımızda ya da iş yerlerimizde yer alan diğer elektronik cihazlarla aynı sisteme sahip değildir. Çamaşır, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, klima gibi önemli teknolojik cihazlar ihtiyaç halinde açılır, ihtiyaç dışı durumlarda kapatılır. Ülkemizde kombi de bu cihazların kullanıldığı yöntem ile kullanılmaya çalışılmaktadır. Yani ihtiyaç halinde açılıp ihtiyaç durumu dışında kapatılmaktadır. Bu en çok yapılan yanlışlardan biridir.

Kombiyi kapatmak yakıt tüketimini durdurabilir, ya da en aza indirebilir ancak kombinin yeniden çalıştırıldığında tükettiği yakıtın daha yüksek olduğu kimse tarafından bilinmez ya da düşünülemez. Kombiyi kapattığınızda elde ettiğiniz tasarruf durumu kombiyi özellikle de kış döneminde açtığınızda sizlere iki katı kadar sarfiyat olarak geri döner.

Kombiyi kış dönemlerinde mümkün olduğunca kapatmamalısınız. Kış dönemlerinde işe ya da okula giderken veya evden kısa bir süreliğine ayrılırken kombi ayarını kısın ve kapatmadan kısık bir ayarda çalışmasını sağlayın.

Bu durum hem ortam ısısının düşmeyip sabit kalmasına hem beklentiye yanıt alınmasına hem de tasarrufun yaşanmasına neden olur…

İzmit İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

28 Haziran – Akarca – Akçakoca – Akmeşe Atatürk – Akmeşe Cumhuriyet – Akpınar – Alikahya Atatürk – Alikahya Cumhuriyet – Alikahya Fatih – Alikahya Merkez – Ambarcı – Arızlı – Arpalıkihsaniye – Ayazma – Bağlıca – Balören – Bayraktar – Bekirdere – Biberoğlu – Böğürgen – Bulduk – Cedit – Cumhuriyet – Çağırgan – Çavuşoğlu – Çayırköy – Çubuklubala – Çubukluosmaniye – Çukurbağ – Dağköy – Doğan – Durhasan – Düğmeciler – Emirhan – Erenler – Eseler – Fatih – Fethiye – Fevzi Çakmak – Gedikli – Gökçeören – Gülbahçe Kadriye – Gültepe – Gündoğdu – Güvercinlik – Hacıhasan – Hacıhızır – Hakaniye – Hasancıklar – Hatipköy – Kabaoğlu – Kadıköy – Karaabdülbaki – Karabaş – Karadenizliler – Kaynarca – Kemalpaşa – Kısalar – Kocatepe – Kozluca – Kozluk – Körfez – Kulfallı – Kulmahmut – Kurtdere – Kuruçeşme Fatih – Mehmetalipaşa – Malta – Mecidiye – Nebihoca – Orhan – Orhaniye – Ortaburun – Ömerağa – Sanayi – Sapakpınar – Sarışeyh – Sekbanlı – Sepetçi – Serdar – Sultaniye – Süleymaniye – Süverler – Şahinler – Şirintepe – Tavşantepe – Tepecik – Tepeköy – Terzibayırı – Topçular – Turgut – Tüysüzler – Veliahmet – Yahyakaptan – Yassıbağ – Yeni – Yenice – Yenidoğan – Yenişehir – Yeşilova – Zabıtan – Zeytinburnu

İzmit ilçesinde bunun yanı sıra; İzmit Vaillant Servisi, İzmit Demirdöküm Servisi, İzmit Eca Servisi, İzmit Baymak Servisi, İzmit Protherm Servisi, İzmit Viessmann Servisi gibi hizmetleri de kullanıcılarımızın istek ve onayları ile özel servis konumunda sunmaktayız. Bu hizmetlerimizi markalardan tamamen bağlantısız özel servis olarak sunuyoruz ve yetkili servis olmadığımızı belirtmek isteriz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.