• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Bursa Gürsu Kombi Servisi

Bursa Gürsu ilçesinde iyi ve güvenilir bir firmaya ulaşmak istiyorsunuz fakat ulaşamıyorsanız Gürsu Kombi Servisi ni tercih edebilirsiniz. Firmamız her şeyden önce çalışmalarında sizi memnun etmeye odaklanmış durumdadır. Süre gelen her bir çalışmasını size özel hale dönüştürmekte olup tüm sorun ve sıkıntılarınızla yakından ilgilenecektir.

Gürsu Kombi Servisi nden 7/24 Destek

Gürsu ilçesinde sadece kombileriniz hakkında servis yardımı almak için değil aynı zamanda bilgi ve destekler almak için de bizi arayabilirsiniz. Kombi konusunda aklınıza takılan ne varsa sizlere yardımcı olmaya hazırız. Size yardımcı olabilmek amacı ile huzurlarınızda 7/24 bulunmaktayız. Her tür kombi hakkında merak ettiğiniz sorularınız yanıtını almak için bize ulaşabilirsiniz. Kombi konusunda eğitimli ve bilgili olan ekibimiz konu ne olursa olsun sizi bilinçlendirmeye hazırdır.

Kombiyi Doğru Şekilde Kullandığınızdan Emin misiniz?

Ülkemizde kombi kullanımının yoğunluğu kadar yanlış kullanım yoğunluğu da söz konusudur. Hal böyle olunca kullanıcılar nerede hata yapıyorum diye merak edip durur. Kombilerin yanlış şekilde kullanıldığı yapılan bir araştırmaya göre tespit edilmiştir. Ve bu oran da neredeyse kombi kullanılan mekan sayısı oranındadır.

Nerede hata yapıyorum ya da kombiyi doğru kullanmak için ne yapmak gerekir? Sürekli açıp kapatmamak, yüksek ya da düşük ayarda kullanmamak yani orta derecede bir ısıtma ayarında kullanmak, bakımlarını düzenli yaptırmak, sürekli ısı ayarları ile oynamamak, evden çıkarken kombiyi kapatmamak, gece yatarken kombiyi kapatmak yerine ayarını kısmak gerekir.

Bu şekilde kullanım sağlanırsa aslında kombinin ne kadar konforlu, ne kadar rahatlık verici, ne kadar tasarruflu ve memnuniyet odaklı bir ürün olduğunu anlayabilirsiniz.

Gürsu İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 Adaköy – Ağaköy – Cambazlar – Dışkaya – Ericek – Hasanköy – İğdir – İstiklal – Karahıdır – Kazıklı – Kumlukalanı – Kuruluş – Yenidoğan – Zafer

Gürsu ilçesinde kombi servis hizmetlerimiz; Gürsu Baymak Servisi, Gürsu Eca Servisi, Gürsu Demirdöküm Servisi, Gürsu Vaillant Servisi, Gürsu Viessmann Servisi, Gürsu Ferroli Servisi adı altında da devam etmektedir. Gürsu ilçesinde adı geçen markalar ile bağlantılı olmadan özel servis olarak hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz. Genel merkez ile bir bağlantımız yoktur ve kullanıcılarımızın talebi ile özel servis alanında hizmet sunmaktayız. Ayrıca yetkili servis değiliz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara