• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Ankara Gölbaşı Kombi Servisi

Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan kombiler, üstün teknolojilerle kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu cihazlarla ilgili satış sonrası hizmet sunan Gölbaşı Kombi Servisi, güncel altyapısı ve tecrübeli teknisyen kadrosu ile üretilen tüm kombilerle ilgili teknik destek imkanı sağlıyor.

Hangi teknoloji ile üretilmiş olursa olsun tüm kombilerle ilgili kusursuz bir destek sağlayan teknik servis, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerinin her konudaki beklentilerini yanıtlıyor. Firmaların tavsiye ettiği yıllık bakımları güvenle gerçekleştiren teknik servisin uzman teknisyenleri, cihazları sıkı bir kontrolden geçiriyor ve sorunlu parçaların tespitini yapıyor. Gölbaşı Kombi Servisi’nin sunduğu yedek parça desteği ile yıpranmış aksamların değişimini gerçekleştiren teknisyenler, ileride meydana gelebilecek arızaları da önceden önlüyor.

Gölbaşı Kombi Servisi Müşterisini Önemsiyor

  • Müşterinin mağdur olmaması ve yaşadığı konforun kesintiye uğramaması için tüm çalışmalarını titiz bir şekilde gerçekleştiren Gölbaşı Kombi Servisi ekipleri, meydana gelen arızalara da süratli bir şekilde müdahale ediyor ve ortadan kaldırıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı görev yapan teknisyenler her bir sorunu kalıcı olacak şekilde sonlandırıyor.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan kombiler, konforlu bir yaşam sunarken, mekanlara da değer katıyor. Bu cihazların sağlıklı çalışmasının yolu ise düzenli olarak bakım yaptırılmasından geçiyor. Bu cihazların bakımlarının da bünyesinde uzman teknik personelin bulunduğu teknik servisler tarafından yapılması tavsiye ediliyor.

►►► Gölbaşı Kombi Servisi, donanımlı altyapısı ve profesyonel teknisyenleri ile müşterilerinin tüm taleplerine en üst seviyede karşılık veriyor. Tamir ve bakımın yanında tesisat yıkama hizmeti de sunan teknisyenler, teknik servisin sunduğu yedek parça hizmeti sayesinde de yıpranan parçaların tamamını yenileri ile değiştiriyor.

Cihazların periyodik bakımlarını büyük bir ciddiyetle gerçekleştiren Gölbaşı Kombi Servisi’nin uzman teknisyenleri, cihazlarla ilgili tüm sorunlara anında müdahale ederek müşterilerinin mağduriyetini kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyor. Teknisyenler, müşteri memnuniyetini her zaman olduğu gibi ilk plana alıyor ve uyguluyor.

Kombi Kullanıcılarının Dikkatine!

Ülkemizde kombiyi yanlış kullanan tüketici sayısı gün geçtikçe çoğalıyor.

Kombilerde oluşan arızalara kullanıcı kendi müdahale etmeye çalışıyor. Cihaz çok büyük arıza vermediği sürece servis çağırılmıyor. Kombi bakımları düzenli yapılmıyor ve ihmal ediliyor. Uzun süre kullanılan tesisat bakım yapılmaksızın kullanılmaya devam ediliyor. Kombi kış dönemlerinde ihtiyaç halinde açılıyor ihtiyaç dışında kapatılıyor. Bacalı kombilerde baca temizliği önemsenmiyor, baca temizliği yapılmadan cihazlar kullanılmaya devam ediliyor.

Ve bu durumlar hep yanlış kullanım sebebi ile oluşuyor. Kombiyi doğru şekilde kullanmak sadece beklediğiniz sonucu vermeyecektir, can ve mal güvenliğinizi de koruma altına alacaktır. Bunu sakın unutmayın…

Gölbaşı İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Ahiboz – Akörençarşak – Altunçanak – Bağiçi – Bahçelievler – Ballıkpınar – Bezirhane – Boyalık – Çayırlı – Çeltek – Çimşit – Dikilitaş – Emirler – Eymir – Gaziosmanpaşa – Gökçehüyük – Gölbek – Günalan – Hacıhasan – Hacılar – Hacımuratlı – Halaçlı – İkizce – İncek – Karaali Merkez – Karaali Yazlık – Karacaören – Karagedik Aydın – Karagedik Ercan – Karaoğlan – Karşıyaka – Kırıklı – Kızılcaşar – Koparan – Mahmatlı – Mahmatlıbahçe – Oğulbey – Oyaca Akarsu – Oyaca Yeşilçam – Örencik – Seğmenler – Selametli Şehit Emrah – Soğulcak – Subaşı – Şafak – Taşpınar – Tepeyurt – Topraklı – Tulumtaş – Velihimmetli – Yağlıpınar – Yavrucuk – Yaylabağ – Yurtbeyi

Gölbaşı ilçesinde ayrıca; Gölbaşı Baymak Servisi, Gölbaşı Demirdöküm Servisi, Gölbaşı Vaillant Servisi, Gölbaşı Buderus Servisi, Gölbaşı Protherm Servisi, Gölbaşı Ferroli Servisi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimizi uzman ekibimizle adı geçen markalarla bağlantı olmaksızın özel servis olarak sunuyoruz. Yetkili servis değiliz ve kullanıcılarımızın isteği ile özel servis konumunda çalışmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara