• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Kocaeli Derince Kombi Servisi

Her açıdan kullanıcılarını önemsemekte olan Derince Kombi Servisi aradığınızda tüm sorunlarınız son bulacak, sorularınız asla yanıtsız kalmayacak ve her daim beklentiniz olan hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Derince Kombi Servisi olarak sizlere her daim beklentiniz olan hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu unutmayınız.

Derince Kombi Servisi’ne Neden Güvenmeliyim?

Çünkü firmamız teknik açıdan siz değerli kullanıcılarına yardımcı olmak adına vardır. Huzurlarınızda en iyi hizmeti sunarak en değerli kullanıcılarına yardımcı olmaya odaklanan firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerine teknik açıdan bugüne kadar en iyi hizmeti sunmuş durumda olan firmamızı aradığınızda beklediğiniz güveni alabileceksiniz.

Çünkü bizler hizmetlerimizi en büyük destekçiniz olabilmek adına sunmaktayız. Adreslerinizin en yakınlarındayız ve tek bir telefonunuz ile her daim huzurlarınızda olacağız. Bizi arayarak tüm sıkıntılarınıza çareler bulabilirsiniz ve kendinizi güvende bulabilirsiniz.

  • Derince Kombi Servisi olarak bizi tercih eden ya da etmeyen her bir tüketicimizi ayrı ayrı önemsemekteyiz. Tüketicilerimizin tüm sorunu aynı zamanda bizlerin de sorunu demektir. Yoksun olduğunuz değerdeki hizmetler firmamız tarafından günün kesintisiz saatlerinde sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple de bizi arayama bizimle irtibatta kalmaya devam edin diyoruz!

Huzurlarınıza çıkarak bugüne kadar mağdur ettiğimiz kullanıcı sayısı yok denecek kadar azdır. Çünkü amacımız sizleri sadece zor anlarınızdan kurtarabilecek sonuçları çıkarabilmektir. Derince Kombi Servisi olarak kombi sorunlarınızda her daim bizi arayabilir, sorunlarınızı çözümletebilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

►►► Derince Kombi Servisi tarafından sizlere sunulan her bir hizmetimiz; güvencemiz ve garantimiz altındadır!

7/24 Derince Kombi Servisi

Derince Kombi Servisi çalışmalarında sadece sizleri bekletmemeye, sizlere yardımcı olmaya ve sizleri memnun etmeye odaklanır. Bu sebeple de her daim beklediğiniz olan hizmetleri beklediğiniz vakitlerde sunmaya çalışır. Kullanıcı olarak talep ettiğiniz en iyi hizmeti firmamızda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bizler bu sektörde her daim başarılarımız ile anıldık ve bu başarıları devam edeceğiz. Kombilerinizde oluşturduğu tüm arıza durumlarında kesin ve kalıcı çözüm adına bizi tercih etmeye devam edin…

Kombi Olmasaydı Ne Olurdu?

  • Kombinin kullanıldığı kadar kullanılmadığı konutlar da söz konusudur. Özellikle de doğalgazın olmadığı çoğu konutta kombi kullanılamaz. Elektrikli kombi üretimi yapılıp piyasaya sunulmuş olsa da doğalgazlı kombi kadar rağbet görmemiştir.
  • Kombi olmasaydı konutlarımızı ısıtacak ve sıcak su almamıza yardımcı olacak iki ayrı cihaza sahip olacaktık (kombi kullanılmayan konutlardaki durum her zaman bu şekildedir) Kombinin kullanıldığı konutlarda tüm odalar petekler ile ısıtılabiliyor ayrıca sıcak su da musluklardan talep edilen vakitte talep edilen ısıda alınabiliyor. Kombi olmayan konutlarda ise ısınma klima, kömürlü soba, doğalgazlı soba, elektrikli ısıtıcılar ile sağlanıyor. Yalnız bu cihazlar sadece bulunduğu ortamı ısıtabiliyor. Diğer odaların ısınması açısından ekstra bir ürün daha gerekebiliyor ya da cihaz ayarı artırılarak odaların kapıları ısı ulaşması amacı ile açılıyor. Bu zaten ekstra masraf ve ekstra yakıt tüketimi iken bir de sıcak su için şofben ya da termosifon gibi cihazların kullanılması gerekiyor. Bu da yine ekstradan masraf ve yakıt tüketimi demektir.
  • Tek bir kombi ile dilediğiniz odayı dilediğiniz ısıda ısıtabilir, tüm musluklardan dilediğiniz ısıda sıcak su elde edebilirsiniz. Bu sebeple kombi olmasaydı yaşantımız özellikle de kış dönemlerinde ve sıcak su ihtiyaçlarında çekilmez bir hal alırdı…

Derince İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Çavuşlu – Çenedağ – Çaınarlı – Deniz – Dumlupınar – Fatih Sultan – Geredeli – İbnisina – Karagöllü – Kaşıkçı – Mersincik – Sırrıpaşa –Tahtalı – Terziler – Toylar – Yavuz Sultan – Yenikent

Derince ilçesinde aynı zamanda; Derince Baymak Servisi,  Derince Eca Servisi, Derince Vaillant Servisi, Derince Demirdöküm Servisi, Derince Ferroli Servisi, Derince Viessmann Servisi hizmetleri de sunar. Bu hizmetlerinde adı geçen markalar ile bağlantılı olmayan firmamız genel merkezlerden bağımsız özel servis konumunda çalışmaktadır. Yetkili servis değildir, kullanıcılarının istekleri üzerine özel servis hizmetleri sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara