• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Kocaeli Çayırova Kombi Servisi

Yıllardır en iyi hizmetleri sunarak tüketicisini memnun etmekte olan Çayırova Kombi Servisi uzman personelleri, yaşadığınız cihaz sorunlarının tümünde yanınızda olmaya ve sizleri bu çaresizlikten uzaklaştırmaya hazırdır. Çayırova Kombi Servisi olarak bizler ki yıllardır işine verdiği önem ve tüketicilerine duyduğu hem saygınlık hem de değer ile hizmetlerini gerçekleştiren modern bir firmayız. Bu sebeple de kendimize hizmetlerimiz öncesinde sizleri memnun edebilme konusunda kesin sözler verebilecek kadar güveniyoruz.

Çayırova Kombi Servisi Her Zaman Yakınlarınızda!

Kombi cihazlarınızla geçirdiğiniz çaresiz anlarınızda her zaman gereken ilgiyi sunabilecek ve sizleri memnun edebilecek bir firma arıyorsanız beklentilerinizi anında yerine getirebilecek ve sorunlarınız ile yakından ilgilenebilecek olan Çayırova Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Sizleri her konuda bilgilendiren aynı zamanda yaşadığınız sorunlara etkin çözümler bulabilmek adına pratikliğini kullanan ekibimiz ile günün bütün zaman dilimlerinde huzurlarınızda yer alacağız. Yeter ki cihazlarınız arıza oluşturduğunda ya da çeşitli gereksinimlerinin karşılanması gerektiğinde akıllarınıza gelen tek firma olabilelim.

Emin olabilirsiniz ki yaşadığınız her bir problemde tek bir telefonunuz ile yanınızda yer alacağız ve sizleri memnun etmeden etkinliklerimizi sonlandırmayacağız. Hedefimiz ve çabalarımız gereği yıllardır huzurlarınızdayız ve başarılarımızı da gün geçtikçe artırmaktayız. Çayırova Kombi Servisi’ne olan desteğini ve tavsiyelerini sakınmaya tüketicilerimizin tümüne teşekkürlerimizi sunarken huzurlarından da ayrılmayacağımızın sözünü veriyoruz. Bununla birlikte her daim sorunları ile bizzat ilgilenebileceğimiz ve kesin sonuçlar çıkarabileceğimizin garantisini veriyoruz.

Sizler de tüm zor anlarınızda yakınlarınızda bulunarak bir telefonunuzla adresinizde olabilecek, sizleri bilgilendirerek işini başlatarak sizleri memnun etmiş bir şekilde işini sonlandıracak bir firmadan yardımlar alabilmek çabasında iseniz Çayırova Kombi Servisi olarak her zaman hizmetinizde olacağız.

Sorumluluklarını bilen bir firma olarak huzurlarınızda yer alabilmek bizleri başarıya ulaştırdı ve alanımızda hak ettiğimiz yerlere gelmemize etmen oldu. Bu sebeple de bizleri tercih eden ya da firma seçimlerini Çayırova Kombi Servisi’nden yana kullanan tüketicilerimize hem sevgilerimizi hem de saygılarımızı sunarız.

Unutmayın ki Çayırova Kombi Servisi uzman ve bilgili olan kadrosu ile günün her saatinde hizmetinizdedir. Tüm sorularınıza yanıt, sorunlarınıza çözüm bulmak adına bizi aramaya devam edin…

Kombi Arızalandığında Kullanıcı Hangi İşlemleri Yapabilir?

  • Gaz vanaları kontrolü yapabilir. Dairede elektrik veya su kesintisi olup olmadığına bakabilir. Doğalgaz kesintisi durumu olup olmadığını kontrol edebilir. Kesinti durumlarında bekleyebilir. Kesinti olmayan durumlarda cihazın şalterini kaldırabilir, gaz vanasını açabilir.
  • Kombi basınç kontrolü yapabilir. Basıncın düşük olduğu durumlarda basıncı yükseltmek için kombiye su basabilir, basıncın yüksek olduğu durumlarda basıncı düşürmek için en yakın kaloriferden hava alabilirsiniz.
  • Kombiyi resetleyebilir. Resetleme işlemi kombilerde marka model ve çeşide bağlı değişmekte olan bir uygulamadır. Panelde mevcut olan reset düğmesine birkaç saniye basıldığında resetleme işlemi yapılır cihaz arızadan çıkarılabilir.

Önerimiz ise bu uygulamalardan sonra sonuç alamıyorsanız uzman yardımı almanız ve cihaza müdahaleyi bırakmanızdır.

Çayırova İlçesindeki Hizmet Yerlerimiz

Akse – Atatürk – Cumhuriyet – Çayırova – Emek – İnönü – Özgürlük – Şekerpınar – Yeni

Çayırova ilçesindeki hizmetlerimiz; Çayırova Demirdöküm Servisi, Çayırova Baymak Servisi, Çayırova Eca Servisi, Çayırova Vaillant Servisi, Çayırova Protherm Servisi, Çayırova Viessmann Servisi adı altında devam etmektedir. Bu hizmetlerimizde adını verdiğimiz markalar ile bağlantımız yoktur. Markalardan tamamen bağımsız kullanıcı isteği doğrultusunda özel servis hizmeti sunan bir firmayız, yetkili servis değiliz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara