• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7724
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Büyükçekmece Kombi Servisi

Büyükçekmece ilçesinde ikamet edip kombiniz ile alakalı bir problem yaşamakta iseniz, kombinizin bakımını yaptırmak istiyorsanız veya kombiniz ile alakalı birkaç sorunuza yanıt bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Büyükçekmece Kombi Servisi sizlerin hizmet konusundaki beklentisini karşılamaya her daim hazırdır.

Büyükçekmece Kombi Servisi ile Memnuniyet

Büyükçekmece Kombi Servisi, kombilerinizin marka modelini ya da arızasını ayırt etmeden güvenli ama bir o kadar da kaliteli hizmetler sunuyor. Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek altyapısını buna göre şekillendiren teknik servisin deneyimli teknisyenleri, müşterilerin tüm taleplerini günün değişen teknolojik şartlarına göre değerlendiriyor ve sorunlara kalıcı çözümler sunuyor. Cihazların genel kontrolleri sırasında olası arızaları tespit eden teknik servisin uzman personeli, gerekli parça değişimlerini yaparak olası sorunları ortadan kaldırıyor.

  • ►► Umulmadık zamanlarda oluşan arızalara da kısa bir süre içinde müdahale eden teknik servisin uzman personeli, müşterilerin cihazlarla ilgili tüm beklentilerine günün şartlarına uygun olarak cevap veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en üstün teknik destek sağlayan Büyükçekmece Kombi Servisi, güler yüzlü hizmeti ile tüm sorunlara kalıcı çözümler sunuyor.

Kombilerin Yaşantımızdaki Önemi

Konut ve evler başta olmak üzere tüm kapalı alanların ısıtılmasının yanında sıcak su elde edilmesi için de kullanılan kombiler, hayata da önemli ölçüde konfor katıyor. Bu cihazların sorunsuz çalışması da kullanıcıların cihazı ile ilgilenmesine bağlı oluyor. Üretici firmaların tavsiyelerine sıkı sıkı uyan kombi ve klima kullanıcıları, cihazlarından uzun süre yüksek verim elde edebiliyor. Firmaların en önemli tavsiyelerinin başında ise cihazların yıllık bakımlarının aksatılmadan yaptırılması geliyor. Bu bakımların da deneyimli teknisyenler tarafından yapılması gerekiyor. Aynı zamanda servis hizmetinin devamlılığı açısından bu teknisyenlerin güçlü bir teknik firmaya bağlı olması gerektiği belirtiliyor.

  1. Büyükçekmece Kombi Servisi sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerinin taleplerine uzman teknisyenleri aracılığı ile cevap veriyor. Arıza onarım, tamir ve bakım konularında üst düzey bilgiye sahip olan Büyükçekmece Kombi Servisi Servisi’nin deneyimli teknisyenleri her soruna kalıcı çözümler üretiyor.

Büyükçekmece İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

19 Mayıs – Ahmediye – Alkent 2000 – Atatürk – Bahçelievler – Celaliye – Cumhuriyet – Çakmaklı – Dızdarıye – Ekinoba – Fatih – Güzelce – Hürriyet – Kamiloba – Karaağaç – Kumburgaz – Mimaroba – Mimarsinan – Murat Çeşme – Pınartepe – Sinanoba – Türkoba – Ulus – Yenimahalle

Büyükçekmece ilçesinde; Büyükçekmece Baymak Servisi, Büyükçekmece Demirdöküm Servisi, Büyükçekmece Vaillant Servisi, Büyükçekmece Ferroli Servisi, Büyükçekmece Eca Servisi, Büyükçekmece Viessmann Servisi hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalar ile bağlantımız bulunmamaktadır. Markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunan bir firmayız. Yetkili servis değiliz ve özel servis hizmetlerimizi de kombi kullanıcılarının talebi ile gerçekleştiriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara