• info@724servisler.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
24 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İzmir Buca Kombi Servisi

İzmir Buca ilçesindeki her tür kombi arıza, bakım onarım hizmeti Buca Kombi Servisi nin alanında uzman ekibi tarafından kesintisiz sunulmakta olup hizmet sonrası beklenen destek ve yardım da sunulmaktadır.

Buca Kombi Servisi’ni Tanıyalım

Buca Kombi Servisi, kombi adı altındaki tüm ürünlerinizin tamir ve bakım işlerini büyük bir ustalıkla gerçekleştiriyor. Bünyesinde bulundurduğu yetenekli ve uzman teknisyen kadrosuyla, müşteri memnuniyetini hedefliyor. Cihazlarınızın yıllık bakımlarını yapan teknisyenler, arızalı parçaları da yenileriyle değiştiriyor. Bakım yapılan kombi; bakımlarla daha uzun süre ve sağlıklı çalışıyor. Uzman ekip son teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri mekanlarınıza yansıtıyor. Buca Kombi Servisi uzman tekniker ve teknisyenleri ile her model kombi ve klima ile ilgili detaylı bir bilgiye sahiptir.

Kombinizin marka modeli ne olursa olsun, ya da şikayetiniz hangi konuda olursa olsun, Buca Kombi Servisi’ni arayabilir, her tür konuda fikir alabilirsiniz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti mekanlarınızda yaşamak istiyorsanız, çözüm merkezimizi arayabilirsiniz.

Genel kontrollerde cihazlarda meydana gelebilecek tüm arızaları tespit eden ve uygun çözümler getiren teknisyenler, gerektiğinde arızalanan parçaları ya tamir etmekte ya da değiştirmektedir. Bu sayede kullanıcı kombilerinden çok daha uzun süre yararlanılabilmektedir.

 • Rutin kontrollerde kombilerin gerekli tüm temizliğini ve bakımını gerçekleştiren Buca Kombi Servisi ekipleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kullanıcıların tüm beklentilerini yerine getiriyor. Meydana gelen arızaları bildirilirken Buca Kombi Servisi müşteri temsilcileri sizi doğru şekilde yönlendirerek en kısa sürede soruna müdahale edilmesini sağlıyor.

Şikayetin bildirilmesinin ardından kısa bir süre içinde verilen adrese ulaşan servis teknisyenleri ise sorunu tespit edip gerekli müdahaleyi anında sağlıyor. Buca Kombi Servisi uzmanları, müşterilerin tüm taleplerine günün gelişen koşullarına göre çözümler bulmaya çalışıyor.

Buca’daki Kombi Kullanıcılarına Birkaç Önerimiz

 • Kış girişlerinde kombinize bakım yaptırmadan kullanmayın.
 • Kombiniz arızalandı ise birkaç kontrolden başka işlem uygulamayın.
 • Bacalı kombi kullanıyorsanız baca temizliğini düzenli aralıklarda yaptırın.
 • Kombiyi ihtiyaç durumunda açıp, ihtiyaç dışında kapatmayın. Özellikle kış aylarında kombiyi kapatıp açmak yerine kısık bir ayara getirerek sürekli çalıştırabilirsiniz.
 • Kombinin ayarları ile sürekli oynamayın, ayarları kısıp yükseltmeyin. Sabit bir ısı ayarı belirleyin ve o ayarda kullanım sağlayın.

Kombi kullanırken bu önerilerimizi dikkate alırsanız eğer sorun yaşamayacağınız gibi beklentilerinize de yanıt bulabilirsiniz.

Buca’da Hizmet Sunduğumuz Yerler

29 Ekim  – Adatepe  – Akıncılar  – Atatürk  – Aydoğdu  – Barış  – Belenbaşı  – Buca Koop  – Cumhuriyet  – Çağdaş  – Çaldıran  – Çamlık  – Çamlıkule  – Çamlıpınar  – Dicle  – Doğancılar  – Dumlupınar  – Efeler  – Fırat  – Gaziler  – Göksu  – Güven  – Hürriyet  – İnkılap  – İnönü  – İzkent  – Karacaağaç  – Karanfil  – Kaynaklar Merkez  – Kırıklar  -Kozağaç  – Kuruçeşme  – Laleli  – Menderes  – Murathan  – Mustafa Kemal  – Seyhan  – Şirinkapı  – Ufuk  – Vali Rahmi Bey  – Yaylacık  – Yenigün  – Yeşilbağlar  – Yıldız  – Yıldızlar  – Yiğitler  – Zafer

Buca Kombi Servisi’miz aynı zamanda; Buca Vaillant Servisi, Buca Baymak Servisi, Buca Demirdöküm Servisi, Buca Viessmann Servisi, Buca Ferroli Servisi, Buca Buderus Servisi, Buca Eca Servisi hizmetlerini de yetkili servis konumunda değil özel servis konumunda gerçekleştirmektedir. Firmamızın adı geçen markalar ile bağlantısı yoktur. Genel merkezlerden bağımsız kullanıcı talebi ile hizmet sunan özel servistir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.