• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Beylikdüzü Kombi Servisi

Kombi sektöründe yıllardır başarılı çalışmaları ile bilinen Beylikdüzü Kombi Servisi bu başarıları ilerletmek adına huzurlarınıza çıkmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde başlattığı hizmetlerinde her şeyden önce başarılı olmaya odaklanan firmamıza kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar en başarılı hizmetlerin altında imzasını bulunduran firmamız, bugünden sonra da yine çalışmalarına en iyi şekilde devam etmektedir.

Neden Beylikdüzü Kombi Servisi?

Beylikdüzü Kombi Servisi olarak amaçlarımızın başında kullanıcılarımızı memnun etmek yer alıyor. Çalışmalarımızda öncülüğümüz her şeyden önce sizlersiniz. Sizleri mağdur etmemek ve bekletmemek… Bekletilmeden sunulan en iyi hizmetlerin altında imzamızı bulundurduğumuzu sizlere belirtmek isteriz. Teknik olarak yoksun olduğunuz kalite ve değerdeki çalışmalarımızı günün kesintisiz saatlerinde sizlere sunmaktayız. Her zaman için en iyi hizmeti bulmak adına bizi aramaya devam edin…

 • Beylikdüzü Kombi Servisi’miz yoksun olduğunuz kaliteyi, huzuru, konforu, rahatlığı ve memnuniyeti sizlere yaşattırır. Sizleri her açıdan memnun eder, memnuniyetiniz için elinden gelenin en fazlasını yapar, sizleri zor duruma bırakacak çalışmalardan uzak durur.

Bu sebeple de sektöründe her daim başarılı çalışmaları ile bilinir. Her bir kullanıcı tarafından sevilir ve güvenle tercih edilir. Yoksun olduğunuz en iyi hizmetten yararlanabileceğiniz firmamızı dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilir, sorularınızı soruyorken sorunlarınızı da çözümletebilirsiniz.

Beylikdüzü Kombi Servisi’nden Alabileceğiniz Hizmetler!

 • Kombilerde aniden oluşan tüm sorunların çözüme ulaşması,
 • Kombilerin senelik gerekli olan bakımlarının yapılması,
 • Zamanla kireç ve pislik tutan kombi tesisatın temizlenmesi

Beylikdüzü Kombi Servisi olarak siz değerli kombi kullanıcılarına bu hizmetleri güvenilir ve alanında uzman olan ekibimizce sunmaktayız. Teknik olarak her zaman tek düşüncemiz sizleri memnun edebilmektir. Bu sebeple de her daim sizlere yardımcı olmak tek çabamız olacaktır. Bize her konuda güven duymanızı ve kombilerinizi güvenle emanet etmenizi dileriz. Çünkü sonucunda alacağınız hizmetten her şekilde memnun kalacaksınız ve kendinizi beklediğiniz huzurda bulacaksınız. Bu sektörde her daim en iyi hizmeti sunmakta olan firmamıza ayrıca günün kesintisiz saati ulaşabilirsiniz.

►►► Beylikdüzü Kombi Servisi; güven duyabileceğiniz, sorunlarınızdan kurtulabileceğiniz, cihaz ihtiyaçlarını giderebileceğiniz en iyi hizmetleri ile bir adres kadar yakınınızdadır!

Bunları Okumadan Geçmeyin!

 • Kombiniz arızalandığında; dairenizdeki gazı, elektriği ve suyu kontrol edin.
 • Kombinizin basıncı düşük ise servis çağırmak yerine kombinizin basıncını yükseltin yani kombinize su basın.
 • Kombinize fazla su bastıysanız petek havasını alarak basıncı düşürmeyi deneyin.
 • Kombinizin bakım zamanı geldiğinde (yılda bir kez) bakım konusunda uzman yardımı alın.
 • Kış aylarında daha iyi sonuç almak için tesisatınızı üç senede bir mutlaka temizletin.
 • Kombinizi sürekli açma-kapama şeklinde kullanmayın. Özellikle de kışın ideal konfor sıcaklık ayarı belirleyin ve kombinizi bu ayarda gece gündüz kapatmadan kullanın.
 • Kombinize hakim olun. Kombiniz hakkındaki tüm bilgileri kullanım kılavuzundan okuyun ya da bakım için gelen ekiplere kullanım bilgisini sorarak bilinçli olun.

Beylikdüzü’nde Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Adnan Kahveci – Barış – Büyükşehir – Cumhuriyet – Dereağzı – Gürpınar – Kavaklı – Marmara – Sahil – Yakuplu

Beylikdüzü ilçesinde kombi teknik servis hizmetleri sunan firmamız genel merkezlerden bağımsız özel servistir. Yetkili servis konumunda değildir. Sadece kullanıcı talebi ve onayı ile hizmetlerini özel servis konumunda gerçekleştirir. Beylikdüzü Vaillant Servisi, Beylikdüzü Baymak Servisi, Beylikdüzü Demirdöküm Servisi, Beylikdüzü Eca Servisi, Beylikdüzü Viessmann Servisi gibi hizmetlerini de özel servis konumunda devam ettirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara