• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Beykoz Kombi Servisi

Beykoz ilçesinde uzun yıllardır kombi konusunda kullanıcılarına talep ettiği hizmetleri sunmaktadır. Teknik açıdan yaşanan tüm arıza durumlarında çözüm odaklı hizmetleri ile kombilerin ihtiyacı olan bakımlarda memnuniyeti yaşayabileceğiniz çalışmaları ile huzurlarınızdadır. Kombi konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumda olan firmamıza güvenerek her tür konuda yardım alabilirsiniz.

Beykoz Kombi Servisi ni Seçin Rahat Edin!

Beykoz ilçesinde kombilerinizle alakalı her tür işlemde size yardımcı olmaya odaklanan firmamız beklentiniz olan hizmetleri sunabilmek amacı ile kesintisiz çalışmaktadır. Firmamızın uzman olan ekibi sizlere kombilerinizin arızasının onarılmasında, bakımlarının yapılmasında, tesisatın temizlenmesinde ve merak ettiğiniz her tür konuda yanıt bulmanıza yardımcı olacaktır. Teknik olarak her zaman isminden söz ettirmeyi başarmış durumda olan firmamızı tercih ettiğiniz sürece beklediğiniz hizmeti alarak rahat edebileceksiniz. Hizmet alımlarında rahatınız, konforunuz ve memnuniyetiniz bizler için önemlidir ve bu beklentinizi karşılamak da her zaman bizim görevimizdir.

 • Beykoz Kombi Servisi’nden kombilerinizin ihtiyacı olan her tür işlem konusundaki yardımları günün kesintisiz saati alabilirsiniz. Sizi düşünüyor, sizler için var olmaya devam ediyoruz…

Kullanıcılarımıza Birkaç Öneri

 • Kombinize senede bir kez bakım yaptırın,
 • Tesisatınızın bakımını ihmal etmeden 3 senede bir kez yaptırın,
 • Kombinizi sürekli açıp kapatmayın, ideal konfor sıcaklığına getirin ve sabit bir ayarda çalışmasını sağlayın,
 • Gece yatarken kış aylarındaki kalorifer konumunu kapatmayın, açık ve kısık bir ayarda kalsın,
 • Kombinizin arızalarında sorunlara kendiniz müdahale etmeyin, mutlaka işi uzmanına bırakın.

Önerilerimizi dikkate alırsanız doğru ve sağlıklı kullanım ile uzun süre kombinizden beklediğiniz randımanı alırsınız.

Beykoz İlçesinde Sunduğumuz Hizmet Bölgeleri

Acarlar – Akbaba – Alinahadır – Anadolu Hisarı – Anadolu Kavağı – Anadolufeneri – Baklacı – Bozhane – Cumhuriyet – Çamlıbahçe – Çengeldere – Çiftlik – Çiğdem – Çubuklu – Dereseki – Elmalı – Fatih – Göksu – Göllü – Görele – Göztepe – Gümüşsuyu – İncirköy – İshaklı – Kanlıca – Kavacık – Kaynarca – Kılıçlı – Mahmutşevketpaşa – Merkez – Ortaçeşme – Örnekköy – Öyümce – Paşabahçe – Paşamandıra – Polonez – Poyraz – Riva – Rüzgarlıbahçe – Soğuksu – Tokatköy – Yalıköy – Yavuz Selim – Yeni Mahalle- Zerzavatçı

Ayrıca Beykoz Kombi Servisi olarak; Beykoz Baymak Servisi, Beykoz Vaillant Servisi, Beykoz Buderus Servisi, Beykoz Ferroli Servisi, Beykoz Demirdöküm Servisi, Beykoz Eca Servisi, Beykoz Viessmann Servisi gibi hizmetlerimiz markalardan tamamen bağımsız özel servis olarak devam etmektedir. Adı geçen markalarla bir bağımız yoktur ve sektörümüzde özel servis olarak hizmet sunmaktayız. Yetkili servis değiliz ve kullanıcılarımızın talebi ile özel hizmet sağlamaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara