• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Beşiktaş Kombi Servisi

Yıllardır huzurlarınızda kombi hizmeti sunan Beşiktaş Kombi Servisi her bir kullanıcısı ile ilgilenerek beklentisi olan faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimizin her birinde amacımız tüketicilerimizi memnun edebilmektir. Bu yüzden de yıllardır deneyimlerini yükselten ve tecrübelerine yeni tecrübeler ekleyen teknisyenlerimizle huzurlarınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Beşiktaş Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak her zaman görevimizdir. Bu görevi de layığı ile yerine getirmek amacı ile sizlerleyiz…

Yedek Parçalara 1 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kombi sorunu yaşamakta iseniz Beşiktaş Kombi Servisi’ne arıza kaydı bıraktığınızda kısa sürede adresinize geliyoruz. İşlemlerimizi yanınızda yani adresinizde yapıyoruz. Arıza durumlarında eğer tamir ettiğimiz ya da değişimini yaptığımız parçalar olur ise 1 yıl garanti sunuyoruz. Bu garantiden de tüm kombi cihaz kullanıcılarını yararlandırıyoruz.

Beşiktaş Kombi Servisi’ne güven duyup tüm sorunlarınızda ya da kombi cihazlarınızın gereksinimi olan uygulamalarda yardım alırsanız her daim beklediğiniz hizmetten yararlanmış olacaksınız!

Beşiktaş Kombi Servisi Öncesi Arızalarda Yapılacaklar

  • Dairenizde gaz, elektrik ve su olduğundan emin olun. Kombiler gaz, su ve elektrik olmadan çalışma yapmaz. Sular kesik olduğunda sadece içinde bulunan su kadar çalışmaya devam eder. Bu kontrolleri servis öncesi yapmanızı tavsiye ederiz.
  • Kombinizin su basıncına bakın. Su basıncı düşük ise su basın, yüksek ise yüksek basıncı düşürün. Su basma işlemi doldurma musluğu ile yapılır, yüksek basıncı düşürmek için de kombinize en yakın kalorifer havasını alabilirsiniz.
  • Kombinizi resetleyin. Sorun düzelmediği sürece işlemi en fazla 3 kez tekrar etmelisiniz.

Bu uygulamalardan sonra kombiniz yine de çalışmaz ise mutlaka Beşiktaş Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturun. Uzman olan ekiplerimiz tam donanımlı araçlarımızla adreslerinizin en yakınında yer almaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına da işimizi uzmanına bırakmış bulunuyoruz. Kısa sürede sorunların hem kesin hem de kalıcı olarak çözümlenmesi adına bizi arayabilirsiniz.

Beşiktaş İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Yerler

Abbasağa – Akat – Arnavutköy – Balmumcu – Bebek – Cihannüma – Dikilitaş – Etiler – Gayrettepe – Konaklar – Kuruçeşme – Kültür – Levazım – Levent – Mecidiye – Muradiye – Nisbetiye – Ortaköy – Sinanpaşa – Türkali – Ulus – Vişnezade – Yıldız

Beşiktaş ilçesinde kombi hizmeti sunan firmamız kombi marka model ya da çeşit ayırdımı yapmayan özel servistir. Beşiktaş Vaillant Servisi, Beşiktaş Baymak Servisi, Beşiktaş Demirdöküm Servisi, Beşiktaş Eca Servisi, Beşiktaş Viessmann Servisi, Beşiktaş Ferroli Servisi hizmetlerini sunar. Yetkili servis değildir ve özel servis olarak kullanıcı talebi ve isteği doğrultusunda çalışmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.