• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293

GOLD Bayrampaşa Kombi Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: Belirtilmemiş
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışarak, kalıcı çözümler üretmek için uğraş veriyor. Kombilerin hayatınızdaki önemini bilen servisimiz cihazlarınız ile ilgili tüm sorunlarınıza olabilecek en kısa zaman zarfında müdahale etmektedir. Sürekli kullanılan bu cihazların arıza yapması olasıdır. Aynı zamanda bu cihazların arızaya sebebiyet vermemesi için mevsimsel geçişlerde bakımlarının yapılması gerekiyor. Bayrampaşa Kombi Servisi bilgili ve yetişmiş personeli ile tüm sorunlarınıza yerinde müdahale ediyor. Son teknoloji ile üretilen bu cihazlar ile ilgili yeterli bilgiye sahip olan teknik servis personeline güvenebilirsiniz.

Bayrampaşa Kombi Servisi ile Tanışın!

Kombilere yapılan periyodik bakımlar, ileride meydana gelebilecek büyük arızaları önlüyor. Yaptırdığınız bakımla ise büyük masraflı arızalardan kurtulmuş oluyorsunuz. Arıza yapan yedek parçaların yenileri ustalıkla monte ediliyor. Tüm beklentilerinizi karşılayan teknik personeller, güler yüzlü hizmetiyle de göz dolduruyor.

Bayrampaşa Kombi Servisi, cihazlarınız ile ilgili tüm sorularınızda ve sorunlarınızda sizlere en kısa sürede yanıtlar veriyor ve çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyeti esasına göre hizmet veren teknik servisin deneyimli, bilgili ve tecrübeli teknisyenleri, en kaliteli hizmeti sunuyor.

Yaşam alanlarının özellikle de ısıtılması amacı ile kullanılan kombiler bizlere her zaman konforu sunmaktadır. Kombiler mekanların boyutları ne olursa olsun radyatörler aracılığı ile tüm alanın ısıtılmasına imkan sağlamaktadır. Ayrıca bu cihazlardan anında sıcak su da elde edilmektedir. Bu cihazların sorunsuz çalışması içinse düzenli olarak bakımlarının yapılması şarttır. Ancak bakım ve kontroller konusunda uzman olan teknisyenler tarafından yerine getirilmelidir.

►► Kadrosunda deneyimli teknisyenleri bulunduran Bayrampaşa Kombi Servisi, tüm kombilerle ilgili üstün bir hizmet sunmaktadır. Bakım, tamir ve montaj hizmetleri olmak üzere cihazlarla ilgili her türlü teknik desteği sağlayan Bayrampaşa Kombi Servisi, müşterilerinin tüm taleplerini profesyonelce değerlendirmekte ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Bunları Biliyor muydunuz?

 • Kombi kullanımı ülkemizde yoğunlukta ancak yüksek oranda yanlış kullanım sağlanıyor.
 • Kombiyi doğru kullanan tüketici sayısı oldukça düşük…
 • Kombiler yaz kış ihtiyaç halinde açılıyor, ihtiyaç dışında kapatılıyor. Bu da yanlış kullanım adı altında yapılan uygulamaların başında geliyor.
 • Kombi arızalarının büyük bir çoğunluğunu tüketici yapmaya çalışıyor. Gerekmedikçe ya da önemli bir sorun olmadıkça tüketiciler servis çağırma gereği bile duymuyor.
 • Ülkemizde kombisine düzenli bakım yaptıran tüketici sayısı yok denilecek kadar az. Bu yüzden kombiden beklenen sonuç elde edilemiyor, kombi sürekli arızalanıyor.
 • Tesisatın temizlenmesi işlemi çoğu kullanıcı tarafından bilinmiyor, bilinse dahi çok düşük oranda yaptırılıyor. Halbuki 3 yılda bir kez gerekli olan uygulamadır.

Bayrampaşa İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepsi – Cevatpaşa – İsmet Paşa – Kartaltepe – Kocatepe – Muratpaşa – Ortamahalle – Terazidere – Vatan – Yenidoğan – Yıldırım

Bayrampaşa ilçesinde süre gelen çalışmalarımız Bayrampaşa Vaillant Servisi, Bayrampaşa Baymak Servisi, Bayrampaşa Ferroli Servisi, Bayrampaşa Demirdöküm Servisi, Bayrampaşa Eca Servisi, Bayrampaşa Viessmann Servisi, Bayrampaşa İmmergas Servisi olarak da devam ettirmekteyiz. Bahsi geçen markaların hiçbiri ile bir bağımız yoktur. Genel merkezlerden bağımsız kullanıcı onayı ve talebi ile çalışan özel servisiz. Yetkili servis değiliz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara