• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler ilçesinde başlattığımız hizmetlerimiz tüm hızımızla devam etmektedir. Bahçelievler ilçesinde kombi servis hizmetlerine yıllar öncesinde başlayan Bahçelievler Kombi Servisi başarılı olma çabasındadır. Kombi kullanmakta olan tüm tüketicilerimiz beklentisi olan hizmeti almak adına bizi arayabilir. Çünkü beklenen hizmeti alanında uzman ekibimiz ile günün her bir vaktinde sunuyor olacağız. En yeni teknik uygulamalarımız ile tüm tüketicilerimizin huzurundayız. Bu düşünce ile de her daim tüketicilerimiz bizi arayabilir.

Bahçelievler Kombi Servisi 7/24 Huzurunuzda!

Bahçelievler gibi önemli bir yere hizmet sunmakta olmaktan onur duyan Bahçelievler Kombi Servisi her anlamda başarıyı yakalamıştır. Her bir kullanıcısını memnun etmeye odaklanan ve bu sebeple de elinden gelen yardımları tüketici huzurlarına sunan firmamıza güven duymalısınız. 7/24 huzurlarınızda yer alan firmamız her zaman sizleri düşünmektedir, sizleri düşünerek hizmetlerin en iyisini kesintisiz olarak sunmaktadır.

Bahçelievler ilçesinde kombi servisi ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Huzurlarınızda sunduğumuz her bir hizmetin arkasındayız. Sizlere beklediğiniz hizmeti sunmakla kalmayıp her daim memnun etmeye devam edeceğiz. Bu düşünce ile bizi gün boyu cihazlarınızın ihtiyacı olan işlemlerde aramaya devam edin.

Bahçelievler Kombi Servisi olarak her zaman sizleri düşünerek çalıştık. Amacımız her zaman en yeni teknikler ile en iyi hizmetleri sıralamaktır. Teknik olarak amacımız sizleri her bir çalışmamız ile memnun edebilmektir. Bu açıdan da huzurlarınızda en iyi hizmeti sunabilmek adına var olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bahçelievler Kombi Servisi’nden Hangi Hizmetleri Alabilirim?

 • Kombi arıza onarımı
 • Kombi bakım işlemi
 • Kombi tesisatının temizlenmesi

Bu hizmetlerimizi alanında uzman olan ekibimizle günün kesintisiz saati sunduğumuz için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sizler için Birkaç Öneri

 • Kombiniz ile alakalı her tür işlemde uzman yardımı alın. Kombinizin bakımı, tesisatın temizliği, kombinize meydana gelen arızaların onarılması için uzman desteği almak şarttır.
 • Kombinizin bakımı kadar tesisatınızın bakımını da önemseyin. Kombilere yılda bir kez, tesisata ise üç yılda bir kez bakım işlemi yaptırmak gerekir.
 • Kombinizi kış dönemlerinde sürekli kapatıp açmayın. Kısık bir ideal ısı derecesine getirin ve sürekli bu ısı derecesinde çalıştırın.
 • Kombinizin ısı ayarları ile sürekli oynamayın. Ortamı ideal koşullarda ısıtabilecek ısı ayarı belirleyerek bu ısı ayarında sürekli kullanım sağlayın.

Önerilerimizi dikkate alan her bir kombi kullanıcısı doğru şekilde kullanım sağlayıp, beklediği sonucu elde edip tasarrufu yaşayabilecektir…

Bahçelievler İlçesinde Hizmet Sunduğumuz Yerler

Bahçelievler – Cumhuriyet – Çobançeşme – Fevziçakmak – Hürriyet – Kocasinan-Merkez – Siyavuşpaşa – Soğanlı – Şirinevler – Yenibosna-Merkez – Zafer

Bahçelievler ilçesinde ayrıca; Bahçelievler Baymak Servisi, Bahçelievler Demirdöküm Servisi, Bahçelievler Vaillant Servisi, Bahçelievler Eca Servisi, Bahçelievler Viessmann Servisi, Bahçelievler Ferroli Servisi hizmetlerini de sunmaktayız. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalar ile bağlantımızın olmadığını bilmenizi isteriz. Markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunan bir firmayız. Yetkili servis değiliz ve özel servis hizmetlerimizi kullanıcılarımızın onayı ile sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara