• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 08508403293
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Avcılar Kombi Servisi

Alanında uzman teknik personellerimizin Avcılar Kombi Servisi olarak sağlamış olduğu hizmetler ile arızalanmış kombilerinizi en doğru ve güvenli bir şekilde onarıyor ve genel olarak çıkabilecek arızalar hakkında önlem alıyoruz. Tüm bunları siz mağdur olmayın ve işiniz zorlaşmasın diye olabileceği kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

  • Erken teşhis hayat kurtarır! Bu durum kombi için de geçerlidir… Vaktinde yapılan kombi bakımı kombinizin ömrünü uzatır. Kombilerinize gerçekten ihtiyaç duyuyor ve önem veriyorsanız Avcılar Kombi Servisi olarak kombi bakımını düzenli bir şekilde yaptırmanız gerektiğini savunuyor ve bu konuda sizlere yardımcı olabileceğini bilmenizi istiyoruz.

Avcılar Kombi Servisi’nin Hizmet Anlayışı

Avcılar Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Avcılar ilçesinin neresinde olursanız olun kombi servisimizden hizmet alabilirsiniz. Avcılar Kombi Servisimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için profesyonel ekiplerle sizlere hizmet veriyor. Yapılan işçilik ve parça garantisini sizlere Avcılar Kombi Servisi güvencesi ile sunuyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz, sizlere mağduriyet değil memnuniyet güvencesi veriyoruz. Sizleri bekletmeden aynı gün içinde beklediğiniz hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz. Bu yüzden her bir kombi sorununuzda bizi güvenle arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Önemli mi?

Kombilere yapılması gereken senelik bakımlar mal ve can güvenliği için çok önemlidir. Biliyoruz ki tesisat ve gaz kaçaklarından oluşan facialarla hemen hemen her kış karşılaşmaktayız ve bu durumları göre göre önlem almamaktayız. Kış aylarında bu zehirlenmeleri sıkça görüyoruz ve duyuyoruz kombinizin bakımı yapılmadığı için ve bacalı kombilerin baca temizlikleri de ihmal edildiği için bu zehirlenmelerinde önüne bir türlü geçilmiyor. Siz de kombinizin senelik bakımını ihmal etmeyiniz. Ailenizin ve sevdikleriniz can güvenliği için…

Avcılar İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Ambarlı – Cihangir – Denizköşkler – Firuzköy – Gümüşpala – Merkez – Mustafa Kemal Paşa – Tahtakale – Üniversite – Yeşilkent

Avcılar Kombi Servisi olarak ayrıca; Avcılar Baymak Servisi, Avcılar Vaillant Servisi, Avcılar Demirdöküm Servisi, Avcılar Eca Servisi, Avcılar Viessmann Servisi, Avcılar Ferroli Servisi gibi hizmetler de sunmaktayız. Bu hizmetlerimizde adı geçen hiçbir marka ile bağlantımız yoktur. Adı geçen markalardan tamamen bağımsız olarak özel servis hizmeti sunmaktayız. Yetkili servis değiliz ve kullanıcılarımızın talebi ve onayı ile özel servis hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara