• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

İstanbul Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi huzurlarınızda kombi konusundaki tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Teknik anlamda kombilerinizde meydana gelen arızalarda çözüm için, bakım ihtiyaçlarının karşılanması için ya da kombiniz ile alakalı yardım almak istediğiniz herhangi bir konu için bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimizin sizlere sunacağı hizmetlerin her daim arkasındayız.

Ataşehir Kombi Servisi

 • Kombi bakımı Kombilerin marka modeli veya çeşidi fark etmeksizin yılda bir kez bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bakım hizmetimiz Ataşehir Kombi Servisi profesyonel ekibimiz tarafından eksiksiz uygulama ile gerçekleştirilmektedir.
 • Kombi arıza onarımı Kombilerin marka modeli ya da çeşidi fark etmez. Farklı sebeplerle birçok sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlarda uzman ekibimiz sizlere çözüm konusunda yardımcı olmaktadır. Arıza onarımlarında uyguladığımız parça değişimi ya da tamiri işlemlerimiz 1 yıl garantimiz altındadır. Ayrıca her tür arıza durumunun kesin ve kalıcı şekilde çözüm bulacağı konusunda garanti de sunuyoruz.
 • Tesisat temizliği Kombi kullanılan petek tesisatının 3 yılda bir kez temizlenmesi gerekmektedir. Tesisatın temizlenmesi alınan sonucun çok daha iyi olmasına ve tesisat ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Firma olarak bu hizmeti uzman ekibimizle sunuyoruz ve işlemlerimizi de özel makine ve kimyasal ilaçlarla gerçekleştiriyoruz. Tesisatınızın temizliği konusundaki yardımları bizlerden alabilirsiniz.
 • Kombi kulanım izahı Kombinizi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız veya hangi ayar aralığında kullanmanız gerektiği konusunda bilgiler almak istiyorsanız kullanım izahı konusundaki yardımları bizlerden alabilirsiniz. Ekibimiz sizlere telefon aracılığı ile ya da adreslerinize gelerek bu konudaki bilgi ve yardımları gün boyu sunmaya hazırdır.

Ataşehir Kombi Servisi’ne güvendiğiniz sürece güveniniz boşa çıkmayacak ve kendinize göre beklentinize yanıt alabileceğiniz bir servis ile tanışmış olacaksınız…

Kombinizi Doğru Kullandığınızdan Emin misiniz?

Yapılan araştırmalara göre kombilerin doğru şekilde kullanım oranı oldukça düşüktür. Kombiyi doğru kullanmak için kombiyi benimsemek ve bilmek gerekir. Acaba siz kombinizi doğru şekilde kullanıyor musunuz? Ve bundan emin misiniz?

 • Kombinizi kış dönemlerinde sürekli açıp kapatmak yerine kısık bir ayarda kapatmadan kullanmalısınız. Kombi kullanımında en sık yapılan hatalardan biri de budur.
 • Kombinizin bakımlarını ve tesisatınızın bakımlarını ihmal etmeden yaptırmalısınız.
 • Kombiniz arızalandığında servis öncesi birkaç kontrol yapmalı, hiçbir arızaya müdahale etmemelisiniz. Uzman yardımı almak her zaman için doğru seçenek olacaktır.
 • Kombiyi yüksek ayarda tutup, sıcak su musluğundan ayarlama yapmak ya da petek vanalarını kısmak en yanlış kullanım şeklidir. Kombi ısı ayarlarını kısık tutarsanız sıcak su musluğundan ya da petek vanalarından ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Üstelik bu şekilde yakıt tüketimini de artırmamış aksine daha çok düşürmüş olursunuz.

Sunacağımız bu önerileri dikkate alırsanız eğer kombinizi doğru şekilde, doğru adımlarla kullanılmış olursunuz. Ayrıca daha az sorun yaşayarak yakıt tüketimini de düşürmüş olursunuz.

Ataşehir İlçesinin Hangi Mahallelerine Hizmet Veriyoruz?

Aşık Veysel – Atatürk – Ferhatpaşa – Barbaros – Esatpaşa – Fetih – İçerenköy – İnönü – Kayışdağı – Küçükbakkalköy – Mevlana – Mimar Sinan – Mustafa Kemal – Örnek – Yeni Çamlıca – Yeni Sahra – Yenişehir

Ataşehir Kombi Servisi; bünyesinde Ataşehir Vaillant Servisi, Ataşehir Baymak Servisi, Ataşehir Viessmann Servisi, Ataşehir Demirdöküm Servisi, Ataşehir Eca Servisi, Ataşehir Ferroli Servisi hizmetlerini de sunar. Firmamız adı geçen hiçbir marka ile bağlantılı değildir. Yetkili servis konumunda değil özel servis konumundadır. Hizmetlerini de tüketici istek ve talebi doğrultusunda özel servis olarak gerçekleştirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara