• 724servisler@gmail.com
  • 0850 840 3293
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Ar Klima Bakım Onarım Servisi

 +90 539 228 24 61

Teknik Servisler /ANTALYAKepez KünyeYetkili Kişi: Kurumsal İletişim
 http://www.arklima.com/
Çalışma Saatleri: 08,30 – 18,30
 Detaylar

Sitemize hoşgeldiniz. Firma olarak ANTALYA’DA  Arçelik, Vestel, Beko, LG, Siemens, Bosch, Altus, Profilo ürünlerinin tamir ve bakım servislerini sağlamaktayız. Klima ve beyaz eşya servislerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

7/24 Servis Hizmeti. Artık saatini sorun etmeyeceksiniz. Gün boyu hizmet ile huzur içinde olacaksınız. Servis 7/24 hizmetinizde. İstanbul’ un her bölgesine servisleri yapmaktadır.

Klima Servisleri. Servisler sizlere en üst düzeyde klima servisleri hizmeti olarak klima bakımı, klima onarımı, klima montajı gibi klima servisleri hizmetleri sunarken 1 yıl klima servisleri hizmeti ve yedek parça garantisi vermektedir. Klima servisleri %100 müşteri memnuniyeti odaklı klima servisleri hizmeti sunmaktadır.

Klima bakımı. Her yıl düzenli olarak klima bakımı yaptırmalısınız. Klima bakımı yapılan klimalar daha verimli çalışmakla birlikte daha az elektrik tüketimi sağlamaktadır. Sağlıgınız ve Cebiniz için yılda en az 2 defa klima bakımı yapılmalıdır… Klima bakımını ertelemeyiniz

Klima montajı. Klima servisleri klimanızı aldığınız andan itibaren profesyonel klima servis teknik kadrosu ile klimanızın en doğru nasıl konumlandırılacağını belirler ve ona göre klima montajı işlemine başlar. Klima montajı çok dikkat edilmesi gereken bir evredir.

Klima tipleri. Evinize, iş yerinize en uygun klima tipini profesyonel kadromuz ile belirlemekteyiz. Klima montajı yapılırken klimanın tipine de dikkat edilmelidir. Bulunduğunuz konumda kullanma sıklığına ve konumsal biçime bakılarak en doğru kararı sizlere sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.