• 724servisler@gmail.com
 • 0850 840 3293

GOLD Ankara Akyurt Kombi Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 08508403293
 • FAX: 08508403293
 • GSM: 08508403293
 • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Rate this post

Ankara Akyurt ilçesindeki çalışmalarını başlatıp tüm tüketicilerine hitap edebilen hizmetleri ile yıllardır sektöründe yer edinen Akyurt Kombi Servisi sizleri memnun etmeye devam etmektedir. Huzurlarınızda olduğu sürece siz değerli kombi kullanıcılarına her zaman samimiyeti ve uzmanlığı ile beklediğiniz hizmeti sunacaktır. Firmamıza ve firmamız bünyesinde çalışan tüm ekibimize güvenebilirsiniz.

Akyurt Kombi Servisi Kimdir?

 • 1994 tarihinden bu yana kombi sektöründe Akyurt ilçesinde kombi servis hizmeti sunmakta olan bir kuruluştur.
 • Hizmetteki amacı kombi kullanıcılarının kombi arıza onarım, bakım, tesisat bakımı gibi ihtiyaçlarında onlara yardımcı olabilmektir.
 • Kısa sürede önemli başarılar yakalamış ve hemen her bir kombi kullanıcısı tarafından bilinip güvenle aranılan bir firmadır.
 • Yılların kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübe ile her tür kombi arızasını kısa sürede kesin ve kalıcı olacak biçimde onarabilmektedir.
 • Güvenilir, kaliteli ve garantili hizmetlerini günün kesintisiz saati uzman kadrosu ile sunmaktadır.

Akyurt ilçesinde kombi kullanımında sorun yaşayan her bir kullanıcımız bizi arayarak çözüm konusundaki yardımları alabilir. Ayrıca merak edilen soruların yanıtını almak adına da çağrı merkezimize ulaşabilirler.

Kombilerin Yaşantımızdaki Önemi ve Değeri

Kombi kullanılan konutlar ile kombi kullanılmayan konutlar karşılaştırıldığında aslında kombinin ne kadar önemli ve değerli bir teknolojik ürün olduğu anlaşılabilir. Kombi kullanılmayan konutlarda sıcak su için ayrı ısınmak için ayrı cihazlar vardır. Özellikle de ısınma mevcut cihazın bulunduğu ortamlarda olur. Tüketilen yakıt her zaman için daha yüksektir. Fakat kombilerin bulunduğu ortamda evin her kısmında ısınma durumu ve muslukların her birinden sıcak su alma durumu söz konusudur. Yani kombi özellikle de ısınma ve sıcak su ihtiyacını en verimli ve tasarruflu şekilde karşılamakta olan bir cihazdır.

Kombi cihazlarının doğru şekilde kullanımı da önemlidir. Yanlış ya da kulaktan dolma şekilde kullanım doğru değildir. Bu yüzden kombilere özgü kullanım kılavuzları yer almaktadır. Kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde kullanılırsa sağlıklı kullanım sağlanabilir. Bir de bakımlarını ihmal etmeden uzmanına yaptırdığınız sürece yaşamınız ısınma ve sıcak su alma konusunda her zaman daha değerli ve önemli olur.

Akyurt İlçesinde Hizmet Bölgelerimiz

Atatürk – Balıkhisar – Beyazıt – Büğdüz – Cücük – Çam – Çardakbağı – Çınar – Elecik – Galaba – Güzelhisar – Haydar – Karacakaya – Karacalar – Karayatak – Kızık – Kozayağı – Samut – Saracalar – Şeyhler – Teberik – Timurhan – Uzunlar – Yeşiltepe – Yıldırım

Akyurt ilçesinde; Akyurt Baymak Servisi, Akyurt Demirdöküm Servisi,  Akyurt Eca Servisi, Akyurt Vaillant Servisi, Akyurt Viessmann Servisi, Akyurt Ferroli Servisi, Akyurt Buderus Servisi hizmetleri de sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Yalnız adı geçmekte olan markalarla bağlantılı değiliz, yetkili servis konumunda çalışmıyoruz. Özel servis olarak hizmet sunuyoruz ve bu hizmetlerimizi de kullanıcılarımızın talebi ve isteği üzerine sunmaktayız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Call Now ButtonHemen Ara